Кабмін уточнив порядок в’їзду в Україну та вимоги до самоізоляції, в період дії карантину

Кабінет Міністрів України змінив правила в’їзду на територію України. Дані зміни запроваджені контексті вжиття Урядом України заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19).

Передає “Це моя Україна” з посиланням на Посольство України в Республіці Польща.

Вказаними змінами, серед іншого, уточнено порядок в’їзду осіб в Україну та вимоги до проведення самоізоляції (обсервації) в період дії карантину:
від вимоги надання негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19 для в’їзду в Україну звільнено дітей – іноземців/осіб без громадянства віком до 12 років (при цьому вимога щодо наявності відповідного поліса страхування для в’їзду зазначеної категорії осіб в Україну залишається незмінною);
уточнено вимоги до проведення самоізоляції осіб у зв’язку з перетинанням державного кордону на в’їзд в Україну. З урахуванням внесених змін, самоізоляції підлягають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, які перетинають державний кордон на в’їзд в Україну, крім таких осіб (якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою);
осіб, які не досягли 12 років;
водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад;
осіб, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації;
осіб, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години до перетину державного кордону.
Важливо знати, що самоізоляція, обсервація особи припиняється в разі одержання негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19, проведеного після в’їзду в Україну.

Вимоги щодо встановлення і активації мобільного додатка («Вдома») особами, які підлягають самоізоляції у зв’язку з перетинанням державного кордону на в’їзд в Україну / контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України в Донецькій та Луганській областях, тимчасово окуповану територію України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та виїзду з неї, залишаються без змін.

Читайте також  Свята в серпні 2023 року: Чи чекати українцям на додатковий вихідний в День незалежності України

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.