Відійшла у засвіти мама настоятеля УГКЦ Блаженнішого Святослава

Сьогодні, 12 квітня відійшла у вічність п. Віра Шевчук, мама Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ. Пані Віра померла у Стрию на 74 році життя.

Про це повідомляє інформаційний ресурс УГКЦ.

Зазначається, що пані Віра померла після боротьби з важкою хворобою.

Так, сьогодні о 19:00 в поминальній каплиці храму Святих Володимира і Ольги м. Стрия (вул. Григорія Коссака, 7а) відбудеться Парастас. Похоронні богослужіння розпочнуться завтра, 13 квітня, об 11:00 у храмі Святих Володимира і Ольги.

«Моя мама майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано. Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні та постійно лунала музика. Навіть коли моя мама займалася домашніми справами, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано», – говорить Блаженніший Святослав.

Блаженніший Святослав також згадує, що мама часто брала його зі собою на роботу, бо не було з ким залишити.

«І всі ті коридори, класи музичних шкіл у Стрию і Самборі, де вона працювала, – то був простір, у якому я виростав. Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть – урок музики. Отже, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І вона одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що роблю я. І тільки тоді, коли все зробив, я міг збиратися і йти додому», – поділився спогадами про дитинство Блаженніший Святослав.

Висловлюємо щирі співчуття Блаженнішому Святославу, його батьку Юрієві та братові о. Всеволоду.

Читайте також  Жахлива ДТП у Києві: шокуюче відео з камер спостереження

Вічна їй пам’ять!

 

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...