Воїну-афганцю Івану Кречуняку з Коломиї потрібна допомога на операцію

Воїну-афганцю Івану Кречуняку з Коломиї потрібна допомога на операцію

Коломиянину, воїну-афганцю Івану Кречуняку потрібна допомога на операцію.

Діагноз: Облітеруючий атеросклероз артерії обох нижніх кінцівок. Полінейропатія обох нижніх кінцівок.

Щоб чоловік міг ходити, потрібна операція вартістю 30000 гривень.

Небайдужих просять долучитися до збору коштів:

рахунок в Укрсиббанку 5354323034240520

Карантин подарував чотири незабутні місяці острівного життя і розуміння того, що часом ми не можемо впливати на обставини, тому маємо змінювати своє ставлення до них.

 

Рік тому розпочався загальнодержавний локдаун. Із 17 березня наша країна закривала авіасполучення. Це створило чимало проблем для тих, хто опинився за кордоном. Мешканка Коломиї Оксана ТКАЧУК із чоловіком Михайлом та трьома малесенькими дітьми на той час перебувала в Таїланді, розповідає “Голос України”

«Нам тоді не вистачило якихось трьох днів, щоб вилетіти з Таїланду, — розповідає Оксана. — Мали авіаквитки на 20 березня. Це була наша перша зимівля в Азії, запланована ще влітку 2019-го. І, як виявилось, попереду були ще чотири довгі місяці в тропічному раю — в очікуванні можливості повернутися додому. Час імпровізації і переосмислення. Закінчився туризм і почалося просте життя, із насолодою від неймовірних сансетів, звуків джунглів, смаків, запахів.

Пам’ятаю, навіть тішилася, коли вручну прала біля будинку, а діти бавилися коло мене. У волоссі — квіти плюмерії, скрізь надзвичайні аромати. Краса! Дуже вдячна Всесвіту за цей неймовірний досвід».

Донечці Меланії на той час було п’ять років, Дем’яну — три, Емілії — лише рік. Подружжя перебувало в Таїланді від січня. Країна ще жила звичним життям. Гучно святкували Китайський Новий рік, що в 2020-му припав на 25 січня. У Бангкоку був велелюдний парад. Ніщо не віщувало біди. А вже 1 березня влада повідомила про смерть 35-літнього чоловіка.

Читайте також  На Україну насувається буря: оголошено перший рівень небезпеки

«Тайці привчені ходити в захисних масках, налякані коронавірусом 2003-го, який опісля назвали SARS, — міркує Оксана. — Він забрав життя сотень людей. Коли у 2020-му влада Таїланду через поширення COVID-19 ввела жорсткий карантин і навіть запровадила комендантську годину, законослухняне населення поставилося до цього відповідально. Всі дотримувалися приписів, тож дуже швидко звели нанівець поширення коронавірусу».

Протягом січня-лютого сімейство відвідало різні заплановані місця в Таїланді та в сусідній Камбоджі. То була не перша мандрівка подружжя із маленькими дітьми. Тож вибралися в подорож добре підготовленими: брали запас і речей, і грошей.

«Михайло — програміст, працював віддалено. Після введення карантину ми переселилися на чудовий острів Самуї. Бюджетне житло — 300 євро за місяць. Здали орендовану машину і взяли недорогий скутер. Будинок із двома спальнями, без наворотів».

Ціни в Таїланді — на рівні наших. Був саме сезон фруктів. Манго — в еквіваленті 15 грн за кг, банани росли просто вздовж вулиці, ананаси. Дешева риба, адже мешкали на березі океану.

 

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.