Працівниця благодійного магазину в Оклахомі знайшла 42 000 доларів у подарованих светрах

У глибині одягу, подарованого благодійному магазину в Оклахомі, співробітниця знайша 42 000 доларів.

працівник знаходить гроші у світшотах 1

У якийсь момент у вашому житті ви натрапили на банкноти, про які спочатку не підозрювали, що є в тій чи іншій кишені. Це одне з найкращих почуттів у світі, знайти десяток, про який ви забули, – це як вільні гроші.

Однак менш вірогідним є пожертвування кількох джемперів, готівкою яких перевищує 42000 доларів, у ваш місцевий благодійний магазин. Проте незабаром одна працівниця тримала у своєму розпорядженні достатньо грошей, щоб пішов дощ.

Жінка, яку звати Андреа Лессінг взяла до рук 2 светри, які були загорнуті разом. Між ними вона побачила багато конвертів, в середині яких були гроші. Спочатку, Андреа подумала, що це, звичайно ж, підробка. Але після перевірки виявилося, що купюри справжні – всього там було 42 тисячі доларів.

Серед конвертів були й документи, які дозволили адміністрації магазину розшукати власника грошей та повернути їх. Таке буває дуже рідко.Працівниця комісійного магазину розповіла, що коли вони знаходять посеред одягу гроші чи речі, які потрібно було б повернути – розшукати того, кому вони належать, практично неможливо.

Андреа зізнається, що на хвилину у неї промайнула думка про те, що можна залишити гроші собі. Але вона швидко схаменулася, та повідомила своєму керівництву та власникам забутих грошей про знахідку. Вона пояснює свій вчинок тим, що вірить у карму.

“У мене є донька, і я дуже її люблю. Я не можу нею ризикувати, бо знаю, що коли ти робиш щось хороше, добро обов’язково до тебе повернеться. І навпаки,” – говорить жінка, яка знайшла гроші.

Ця думка була вірною. Коли справжні власники грошей повернулися до магазину, вони дали Андреа 1000 доларів (28 тисяч гривень) винагороди за її чесність та справедливість. Жінка планує витратити їх на день народження своєї 6-річної дочки.

Читайте також  У Івано-Франківській ОДКЛ дитину хотіли виписати з лікарні бо у мами немає коштів на лікування

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...