Українська дівчинка-унікум Ніколь Князєва — «найміцніший хребет світу»

Вона підтягується на поперечині 2800 разів за дві години та ще 5 тисяч може відтиснутись від підлоги за той же час. А ще стає в гімнастичний місток, тримаючи за спиною більшу за власну вагу гирю, і з такою ж легкістю може піднятись з цього положення у вихідну стійку. Всі ці і ще приблизно тридцять подібних спортивних досягнень десятирічної киянки Ніколь Князєвої офіційно зареєстровані як національні та світові рекорди, яких ще ніхто у світі не робив і, швидше за все, не зможе повторити. Її унікальними здібностями сьогодні всерйоз зацікавилось вітчизняне оборонне відомство та інші силові структури нашої держави, адже для них вона є не лише показником досконалості, а й унікальним та наймолодшим в Україні тренером з воркауту.

Як у сім років виграти чемпіонат світу з воркауту

— У неї дійсно унікальні та ще неповністю розкриті здібності до спорту. Тим паче, що після першої перемоги на змаганнях з гімнастики вона твердо вирішила, що саме це потрібно їй у житті, — розповів батько Ніколь — перший віцепрезидент Національної федерації військово-прикладного хортингу України Василь Князєв. — Вона може зробити те, чого у світі жоден гімнаст чи цирковий акробат не робив. Гадаю, у неї велике майбутнє.

Батько зайнявся вихованням і загартуванням доньки, коли їй було приблизно три роки. Оскільки Василь Князєв сам за освітою педагог і знається на фізичному розвитку людського тіла, то й допоміг зміцнити її судинну й імунну системи, поступово розвивав моторику і координацію рухів, займався психологічним розвитком.

— Приблизно чотири роки я працював над фізіологічним розвитком Ніколь, аби їй легше було в майбутньому працювати з фізичними навантаженнями, — продовжує Василь. — У сім років вона почала займатись спортом, і вже за три місяці активних тренувань виграла свої перші змагання, а точніше — чемпіонат світу з воркауту серед дорослих. Ніколь підтягнулась на поперечині 14 разів з додатковою вагою на собі 6 кілограмів. Тоді вона встановила три світових рекорди, а вже за рік стала майстром спорту міжнародного класу з воркауту й вирішила, що потрібно активно розвивати цей вид спорту серед ровесників.

Читайте також  Будь-яка присутність миротворців ООН буде важлива для припинення вогню на Донбасі – Єльченко

Наймолодша володарка почесного берета Командування ССО

У це важко повірити, та ще до навчання в школі Ніколь почала опановувати іноземні мови і знайомитись з програмою початкових класів. Але через напружений повсякденний графік і тренування дівчинка перейшла на дистанційне навчання за програмою української міжнародної школи.

— Ніколь чудово засвоює навчальну програму, практично з усіх предметів має відмінні результати. А як вона грає на фортепіано та співає! — гордо усміхається Князєв. — Все, що вмію і знаю, передаю їй, інші здібності в неї розвиваються в процесі навчання та тренування.

Сама ж дівчинка любить учитись і навчає півторарічного братика Майка.

— Ляльок не маю і ними нецікаво бавитися, бо вони всі неживі істоти, — каже Ніколь. — Я більше люблю спілкуватися з людьми. У мене іще зовсім маленький братик, якого дуже люблю й у вільний час дбаю про нього, граюся та навчаю літерам і словам, розповідаю про історії своїх медалей, кубків та в цілому про спортивні успіхи.

Водночас із силовими вправами воркауту, Ніколь почала активно займатись рукопашним боєм, самбо, дзюдо і карате. Влітку опанувала вітрильний спорт, а також веслування на байдарках та каное. Загалом наразі займається більше ніж 30-ма видами спорту. Проте і далі продовжує опановувати нове й незвідане.

Дівчинці це все подобається, практично в усіх єдиноборствах чи інших видах спорту вона перемагає однолітків, навіть трохи старших за себе. Згодом стала першою натхненницею створення в Україні дитячого воркауту. Адже майже два роки знадобилося для залучення дітей до силової гімнастики після того, як дівчинка надала пропозиції організаторам Міжнародної федерації воркауту щодо створення дитячого напрямку в цьому виді спорту.

Читайте також  У Франківську всиновили хлопчика, якого у червні знайшли біля "Вікна життя" (ФОТО)

Якось Василь Князєв проаналізував і зібрав докупи спортивні нормативи спецназу з різних країн світу: США, Ізраїлю, Німеччини, Китаю, Індії, держав Аравійського півострова. Заради цікавості вже за кілька днів вирішив з дочкою теж пройти ці нормативи. Як виявилось, Ніколь перевиконує їх! А цього року за активну співпрацю й постійну участь у змаганнях з військовими спецпризначенцями, Командування ССО ЗСУ нагородило Ніколь Князєву почесним беретом.

Нині Василь Князєв працює над створенням і впровадженням у великий спорт номінації «Найміцніший хребет», адже практикою підтверджено: людський організм може набагато більше, ніж ми уявляємо.

— Межі фізичних можливостей людського організму просто величезні, адже є дуже багато випадків, коли чоловік чи жінка здатні зробити те, що на перший погляд є неймовірним, — переконаний Василь Князєв. — Серед основ таких резервів — людський хребет, на який, здебільшого, і припадає левова частка «фізики». Якщо говорити про Ніколь, то вона може підняти, перенести чи перемістити вагу, вдвічі чи втричі більшу за неї саму.

Уже взято перший «олімп» — на Говерлі

Буквально кілька тижнів тому Ніколь Князєва разом із міжнародною експедиційної групою «Загартовані війною» піднялась на найвищу точку України — гору Говерла. В Україні, певно, жодна дитина такого віку у двадцятиградусний мороз і шквальний вітер ще не піднімалась на таку висоту. Аби впевнитись наперед, що дочка підкорить Говерлу, батько тренував та готував її до цього сходження цілий тиждень. І Ніколь нарівні з дорослими зробила це без надмірних зусиль.

— У мене є мрія — здобути перемогу на Олімпійських іграх та гордо підняти прапор України на найвищому спортивному п’єдесталі планети. Уже за чотири роки зможу взяти участь у юнацькій Олімпіаді, адже тоді мені виповниться чотирнадцять. Наразі посилено готуюсь до цього, але не забуваю робити уроки, — усміхається десятирічна Ніколь.

Читайте також  У Франківську батьки спіймали чоловіка, котрий показував дітям свої геніталії

Дівчинка наразі ще не здогадується, що за прогнозами міжнародних спортивних експертів та на переконання її батька, вона зможе взяти участь щонайменше у трьох, а то й п’яти видах спорту на Олімпійських іграх, що відбудуться у 2024 році у Франції.

— Перемогу неможливо купити, — переконана дівчинка. — Її завойовують серцем, розумом, честю і совістю у коктейлі з мужністю, відвагою й силою волі! Тільки так можна досягти висот та збагнути незбагненне.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.