У липні додадуть відразу 1650 гривень: кому з пенсіонерів чекати надбавки до виплат

Протягом 2021 року, пенсійні виплати в Україні будуть перераховані в 5 етапів, причому найбільше пенсії зміняться в середині року – в липні. Пише – джерело.

В результаті переглядів пенсій протягом року, деякі категорії пенсіонерів в результаті будуть отримувати пенсійні виплати на 1650 грн більше, ніж на початку року. Такі зміни передбачені законом “Про загальнообов’язкове пенсійне страхування”. У липні і в грудні 2021 року у зв’язку з переглядом розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних, зросте мінімальна і максимальна пенсія, які прив’язані до даного показника.

В результаті, мінімальна пенсія зросте в липні з 1769 до 1854 грн, а в грудні – з 1854 до 1934 грн. При цьому, максимальний розмір пенсії дорівнює 10 мінімальних – тобто, в липні 2021 максимальна пенсія зросте з 17 690 до 18 540 грн, а в грудні – до 19 340 грн.

У підсумку, в кінці року, одержувачі максимальної пенсії “розбагатіють” на 1650 гривень в порівнянні з початком поточного року. Варто відзначити, що отримувати максимальну пенсію можуть далеко не всі громадяни – для цього необхідно мати повний страховий стаж – 35 років – протягом даного періоду потрібно в обов’язковому порядку сплачувати всі обов’язкові внески.

При цьому, офіційна зарплата повинна бути близько 54 тисяч гривень. Українці, які отримують середню зарплату (в даний час – близько 12 тис. Грн), зможуть отримувати пенсію в сумі 3,5 тис. Грн. У той же час, громадяни з офіційною мінімальною зарплатою, отримуватимуть не більше 1769 грн – тобто, мінімальної пенсії.

Пенсії в Україні є одними з найнижчих в Європі. Причина цього – в широких масштабах неофіційної зайнятості та зарплат в конвертах.

Читайте також  "Нафтогаз" різко підняв тариф для постачальників тепла

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...