У Чернівцях померли дві юні учениці: слів просто неможливо підібрати!

Дві юні дівчини з чернівецького училища пішли з життя за декілька днів

Юні учениці Вищого професійного училища №3 у Чернівцях померли протягом одного місяця. Обидві дівчини вчилися в одній групі.

Як повідомляється на Facebook-сторінці навчального закладу, 28 серпня пішла з життя молода, красива дівчина, учениця 20 групи Світлана Мельник. Вона проживала в селі Довгопілля Путильського району.

“У цей скорботний час щиро співчуваємо рідним і близьким Світлани. Важко знайти слова втіхи, коли відбувається непоправне – смерть рідної людини. Ми не в змозі змінити обставини, тільки просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне”, – сказали в адміністрації училища.

Як пише місцева газета “Молодий буковинець”, перед смертю у дівчини була висока температура. Також вона перехворіла ангіною і запаленням легенів.

До слова, це вже друга смерть студентики цього навчального закладу за останній місяць. Так, 11 серпня померла учениця цієї ж групи Валентина Фівка з Вижницького району. У дівчини була патологія серця. Вона померла в результаті інфаркту.

Користувачі соціальних мереж шоковані цими трагедіями. В коментарях українці висловлюють співчуття родичам і близьким померлих дівчат.

Дуже шкода, що такі юні дівчата відійшли у вічність…
Це біда, непоправне горе… Молоді,красиві,життєрадісні…
Дуже важко втрачати дітей. Це невимовна біль, яка розриває з середини!
Слів просто неможливо підібрати… Яке це горе для батьків, родини, друзів…

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...