Як покращити секс: лікар назвав 10 лайфхаків

Американський лікар, сексуальний терапевт Джаннет Бріто розповіла про те, які існують способи поліпшити свій секс, передає Ukr.Media.

Beautiful young couple is looking at each other and smiling while having sex on bed

Грунтуючись на власному досвіді і терапії, вона зазначає, що безліч людей жадає “ідеального”, пристрасного сексу, такого, як у кіно. “Але це нереально. Це Голлівуд”, – цитують її американські ЗМІ.

У реальному житті секс може бути незручним і навіть розчаровує. Люди можуть відчувати страх, сумніватися в його потреби, або занадто турбуватися про те, чи роблять вони все правильно.

Вона призводить 10 найбільш поширених рад, які нададуть допомогу в досягненні тих приємних моментів, які ми всі бачимо по телевізору.

Використовуйте свої почуття

Використовуйте всі свої п’ять почуттів, щоб зосередитися на відчуттях тіла. Відкиньте настрій, заснована на характеристиках, і замість цього виберете підхід, заснований на задоволенні. Це допомагає зменшити то сексуальний тиск, на яке скаржиться більшість людей, коли мова заходить про секс. Практика може допомогти вам навчитися усувати страхи.

Практикуйте альтернативний секс

Секс – це більше, ніж просто секс. Для різноманітності, спробуйте секс без проникнення. Сюди можна віднести довгі поцілунки, чуттєві дотику, еротичний масаж і використання секс-іграшок. Вивчення діапазону задоволення тіла – ключ до досягнення оргазму.

Зрозумійте мову любові один одного

Покладайтеся на свої сильні сторони. Легко перекласти провину і розсердитися, коли ваші потреби не заповнені. Але замість того, знайдіть час, щоб зрозуміти і прийняти точку зору один одного. Знайдіть спільну мову.

Зазвичай сварка відбувається тому, що одна людина відчуває себе недооціненим. Тому, вивчаючи і висловлюючи свою любов на мові вашого партнера (будь то подарунки, фізична прихильність або вивезення сміття), ви створите основу для сексуальної близькості.

Читайте також  Названо користь незахищеного сексу

Не порівнюйте

Не порівнюйте свого нинішнього партнера з минулими. Порівняння має тенденцію створювати непотрібні сумніви і незадоволення. Замість цього побалуйте один одного. Зробіть нові спогади. Призначте дати ночей, коли ви створите нові сексуальні витівки.

Будьте детективом

Цікавтеся своїм тілом. Розширте знання і зрозумійте, що змушує вас почувати себе сексуально. Все це допоможе вам навчити вашого партнера, як торкатися до вас.

Знайте свої власні обмеження

Коли ви зможете дізнатися свої власні мотиви і скільки часу, енергії та ресурсів ви зможете присвятити собі і партнеру, ви почнете відчувати менше тиску і більше контролювати створення такої сексуального життя, яку ви хочете.

Грайтеся

Дозвольте собі побути дурними дурнями разом. Секс не повинен бути дуже серйозним.

Зберігайте іскру

Виділяйте мінімум годину в тиждень, щоб дослідити один одного і займатися грою для дорослих.

Покладіть телефон та трохи поспіть

Щоб відчувати себе більш комфортно в своєму тілі і більш енергійно досліджувати щось нове в спальні, ви повинні відчувати себе добре відпочив. Пропустіть перевірку свого Facebook кожну ніч і зарезервуйте перший і останній годину свого дня для “дозаправки”, повторного підключення і експериментів з сексуальним задоволенням.

Пріоритет часу

Створіть більше можливостей для сексуальної близькості.

І так як вам потрібен приплив крові до геніталій для сексуального збудження, будьте в курсі регулярних вправ. Життєво важливо збільшити задоволення. Не тільки це, але і вправи піднімають ваш настрій і дають вам эндорфиновий стимул – два необхідні інгредієнти, які сприяють сексуальному бажанню.

Секс не повинен засмучувати або страшити. Попрактикуйтесь, щоб почати відчувати себе більш впевненим у своїй сексуальності, відносинах і собі. Коли ми встановлюємо реалістичні очікування і буваємо чесними щодо потреб і симпатій з самим собою та нашим партнером, тоді ми можемо почати отримувати більш задовільну сексуальне життя.

Читайте також  Стало відомо, чому жінки відмовляють чоловікам у сексі

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...