Чоловік ґвалтував і принижував українку 19 років: вона ризикнула розповісти правду

Українка Міла Сафонова заявила, що 19 років була жертвою сімейного насильства. Чоловік роками принижував її, бив та ґвалтував. Жінка терпіла заради дітей і не мала сил піти, бо постійно була у депресії.

Домашнє насильство

Лише спілкування з психологом допомогло їй піти від чоловіка. Нині вона змушена переховуватись. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

За словами жінки, побиття почалися через кілька років після одруження. Робив це чоловік, за її словами, щонайменше раз на три місяці. Їхній доньці Ларисі нині 17 років, сину Євгену – 12. Діти кажуть, що тато неодноразово бив і їх, а потім перепрошував.

Крім того, Міла зізналася, що чоловік змушував її до сексу проти волі.

“Два рази увечері і вранці, якщо не рахувати ніч. Це жахливо, це було примусово, наполегливо. Йому це треба було в обід і ввечері. Він говорив, що я нудна. Будив ночами. Йому було байдуже, що я сплю”, – сказала жінка.

Її чоловік Сергій стверджує, що слова дружини – наклеп. І переконує, що Міла все вигадала, щоб буцімто забрати у нього квартиру.

“Мілу налаштували так, щоб швидше натиснути на мене продати майно. Зовсім не було таких ситуацій щодо побиття, насильства. Як у будь-якій звичайній сім’ї у нас були, скажімо так, побутові сварки… На жаль, моя дружина Міла не зовсім здорова людина”, – заявив Сергій.

Насильства під час карантину стало більше
Організації, які допомагають жертвам сімейного насильства, кажуть, що за час карантину заявок на гарячу лінію збільшилося вчетверо. Згідно зі статистикою, лише невеликий відсоток потерпілих звертається до поліції і розповідає про це.

Психологи ж твердять, що навпаки про насилля потрібно говорити, щоб вирватись від знущань щонайдалі.

Читайте також  Українці в шоці! Кабмін анонсував різке зниження цін. “Уже з кінця грудня…”

“Чимало людей сприймає насильство, як норму. Це проблема. Люди ледь ідентифікують, що стосовно них було застосовано насильство, особливо в сім’ї. Нехай пізніше, але це приклад відповідальності перед собою, дітьми і перед суспільством. Будь-яке насильство буде повторюватися”, – наголошує фахівець.

Зі свого боку, у МВС кажуть, що за фактом насильства вдома від початку року вони мають 65 тисяч виїздів. І тенденція збільшується.

“До повноважень поліції належить складання термінового заборонного припису, який передбачає, що кривдник протягом 10 днів не може наближатися до особи. Кривдника може бути притягнуто як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності. У межах адміністративної відповідальності – це може бути штраф (від 170 до 340 гривень), громадські роботи та адмінарешт”, – пояснюють у поліції.

Зараз Міла із дітьми звернулася до поліції. Заборонного припису від правоохоронців поки що їй не дали.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.