Прикарпаття виконало план призову на 100%

Прикарпаття виконало план призову на 100%

Таким чином, Івано-Франківський обласний військовий комісаріат план відправок молодого поповнення до лав Збройних Сил України та інших військових формувань в кількості 500 осіб, виконав у повному обсязі в кількісних та якісних показниках, що складає 100% від плану.

Призов громадян України на строкову військову службу військовими комісаріатами області проводиться у відповідності до вимог Законів України та інших керівних документів та з дотриманнях всіх карантинних обмежень, інформує “Галка” з посиланням на Івано-Франківський обласний військовий комісаріат.

Всі військові комісаріати області успішно впоралися із поставленим завданням. Відправки команд проведені організовано, у встановлені терміни, вчасно та без зривів.

Під час відправок молодого поповнення до війська на обласному збірному пункті порушень військової дисципліни та громадського порядку не було.

“Ми дякуємо всім, хто брав участь у призові, адже саме спільними зусиллями та завдяки усвідомленню відповідальності все пройшло успішно. Окремо дякуємо батьками юнаків з Прикарпаття, котрі відправилися до війська, за те, що виховали патріотів нашої держави!

Хлопцям ми традиційно бажаємо легкої служби, вірних друзів та корисного військового досвіду”.

Наголошуємо, що юнаки будуть проходити службу виключно в місцях постійного розміщення підрозділів і не залучатимуться до виконання завдань в районі ООС.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...