Діти “низької якості”: Третьякова потрапила до скандалу через різке висловлювання

У мережі спливло скандальне відео голови комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, у якому вона заявила, що у людей, які заводять дітей заради соціальних виплат, вони народжуються “низької якості”.

Діти 'низької якості': Третьякова потрапила до скандалу через різке висловлювання. Відео

Про це вона заявила під час ефіру у відеосервісі Zoom. Запис було оприлюдено у Facebook ще 29 травня, але розголосу він набув лише зараз.

Третьякова розмірковувала про те, яким має бути справедливий розподіл соціальних виплат у державі, та хто заслуговує на грошову допомогу.

Що сказала Третьякова
Діти “низької якості”

“Коли ми демографічно надаємо такі кошти, які використовуються родиною, і народження дитини відбувається не для того щоб надати їй освіту і рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу жорстко, отримуємо дітей низької якості. Які призводять до того, що вони теж сідають на публічні кошти. Це теж Маргатер Тетчер говорила колись”, – сказала Третьякова.

Стерилізація для тих, хто “сідає на допомогу”

Вона додала, що “Великобританія в цьому сенсі дуже жорстока до тих, хто не працює, і не захищає їх”.

“В них навіть колись був заступником міністра соцполітики лорд один. Він сказав, що той, хто сідає і хоче отримати соцдопомогу – його потрібно стерилізувати. От така жорстока політика”, – сказала Третьякова.

Стерилізація тих, хто без вищої освіти

Чиновниця також загадала “творця сінгапурського економічного дива”, державного діяча Лі Куана Ю.

“Дуже часто Лі Куана Ю згадують – що там дуже гарний Сінгапур. Лі Куань Ю – стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти. От такими жорстокими методами, я б сказала навіть садистськими викорчовували в нації елементи, які не є захисниками та годувальниками. Всіх, хто не є частиною цих елементів, вони не можуть себе відносити до гідного життя. Ну, отак я вважаю. Потрібно захищати просту людину”, – сказала Третьякова.

Читайте також  “Диво” на передовій: “загиблий” боєць повернувся на 8-й день свого зникнення, — соцмережі

Порівняли з Геббельсом

Висловлювання Третьякової обурили користувачів Facebook. Під відео написали багато коментарів, які її засуджують.

“Хвора на всю голову!”, – написала Надія Бурлака.

“Вона щоб мала декілька освіт, мудрішою не стане, а щодо “дітей дуже низької якості”, то вона має на увазі себе і її маму напевно треба було стерилізувати…”, – написали у коментарях.

“Давайте стерилізуємо всіх членов наглядових рад держпiдприємств, всіх чиновників-корупціонерів, всіх неадекватних депутатів. Може тоді всім українцям стане легше жити”, – відповіли інші.

“Неадекватна тітка. Це ж треба таку маячню “нести”, особливо про “дітей дуже низької якості” і про “кастрацію”. Галино, терміново біжи до психіатра. І це “Слуга Народу”? Зе, ти кого понабирав?”, – обурилися Олег Мусій.

Обговорення слів Третьякової у Facebook

Обговорення слів Третьякової у Facebook

Вимагають відставки Третьякової
На відео відреагували у Постійної комісії Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків. Там засудили висловлювання Третьякової як антигуманні та антисоціальні та вимагають її відставки.

“Вважаємо, що висловлювання пані Третьякової порушують норми депутатської етики, і політик з такими поглядами не може перебувати у найвищому законодавчому органі України, тим більше не може очолювати Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів”, – йдеться у заяві, яку опубліковано на сайті Федерації профспілок України.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.