Хворі COVID-19 надходять в важчому стані, ніж раніше

Хворі COVID-19 надходять в важчому стані, ніж раніше.

Це стверджують медики Надвірнянської лікарні в Івано-Франківській області.

Лікарі продовжують рятувати пацієнтів і відзначають, що зараз як ніколи потрібне сучасне устаткування. Йдеться про роботу не тільки під час пандемії.

ШВЛ з шістнадцятьма режимами роботи – мрія для анестезіологів-реаніматологів. Зараз саме на такому обладнанні вже рятують хворих коронавірусів.

Нагадаємо, в обласній державній адміністрації відбулося засідання Регіональної комісії ТЕБ і НС, де обговорили ситуацію з поширенням коронаврусної інфекції на Прикарпатті.

19 червня під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки відбулося позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Йшлося про епідемічну ситуацію на території області, пов’язану із гострою респіраторною хворобою COVID-19, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

«В області значно погіршилась епідемічна ситуація й значно збільшилася кількість підтверджених випадків захворюваності населення на COVID-19. 16 червня лабораторно підтверджено 40 нових позитивних випадків, 17 червня – 43, 18 червня – 47 на 100 тис. осіб. У медичні заклади стало поступати набагато більше хворих на коронавірусну хворобу. Інтенсивно проводяться ПЛР-дослідження», – розповіла Марія Савка.

Також посадовиця наголосила, що найкритичніша ситуація захворюваності на коронавірусну хворобу спостерігається у Верховинському, Городенківському та Долинському районах. Фіксується й зріст загальної кількості нових випадків захворюваності у Косівському та Надвірнянському районах. Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій повинна вирішити питання щодо часткового припинення карантинних послаблень.

Обговорювали питання щодо заборони відвідування закладів дошкільної освіти у Верховинському, Долинському, Городенківському, Косівському та Надвірнянському районах.

Були прийняті рішення щодо посилення контролю Національною поліцією, Держпродспоживслужбою за виконанням карантинних та протиепідемічних вимог органами місцевого самоврядування та керівниками суб’єктів господарювання.
Наголошувалося й на важливості виконання населенням протиепідемічних заходів і санітарних норм, визначених постановами Кабінету міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України.

Читайте також  Багатодітний батько переміг COVID-19 і зворушив мережу

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...