В Івано-Франківську медики обласної дитячої лікарні вийшли на протест (фото +відео)

Колектив ОДКЛ вимагає призначити на посаду законно обраного на відкритому конкурсі генерального директора Тараса Мельника.

У п’ятницю облрада провалила голосування за його призначення – не вистачило одного голосу. Третина присутніх у залі депутатів не голосувала.

Колектив лікарні, який хоче бачити Тараса Мельника своїм керівником, неодноразово надсилав листи на його підтримку до керівництва області. Тоді звернення підписали понад 300 працівників.

Сьогодні ж лікарі та медперсонал дитячої лікарні вийшли на протест.

Нагадаємо, після реорганізації у вересні минулого року медзакладу у комунальне некомерційне підприємство “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” був проведений конкурс на посаду генерального директора.

На час проведення конкурсу виконуючим обов’язки призначили Радислава Котурбаша – от уже 30 років незмінного керівника лікарні. Саме під його керівництвом у медзакладі зараз триває боротьба з пандемією коронавірусу та вхід у реформу охорони здоров’я.
Проте лікарі та персонал лікарні висловлюють сумніви щодо його зацікавленості у швидких і прогресивних змінах роботи закладу, як того вимагає медреформа.

Тому і вимагають негайного призначення нового гендиректора. Адже 4 лютого 2020 року конкурс на посаду генерального директора КНП «ІФ ОДКЛ ІФ ОР» виграв Тарас Михайлович Мельник, дитячий анестезіолог, заступник головного лікаря з хірургічної роботи.

“Конкурс був проведений прозоро, відкрито. Про це писали всі ЗМІ. У визначені законом терміни не було подано жодної апеляції. Обласній раді залишалося тільки затвердити переможця конкурсу Тараса Мельника. Але депутати чомусь не проголосували. І ми тепер хочемо запитати, чому так сталося?”, – коментує Уляна Дубініна, лікар- анестезіолог, голова альтернативної профспілки медичних працівників. “На жаль ми не змогли підтримати нашого претендента особисто, бо через карантин був обмежений доступ до сесійної зали сторонніх осіб. Але сам Тарас Мельник був на сесії, всі могли задати йому запитання. Бо деякі депутати пишуть що не голосували, бо було багато питань”, – відмічає Наталія Митник.

Читайте також  Поліція перекрила міст на Пасічну – горить високовольтний кабель. ФОТО. ОНОВЛЕНО

 

Голова облради Олександр Сич відмовився виходити до медиків, які організували протест з вимогою призначити гендиректора ОДКЛ.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.