Мінінфраструктури створило трьохетапний план запуску пасажирських перевезень

У Міністерстві інфраструктури створили план відновлення регулярного пасажирського сполучення. Його проводитимуть в три етапи.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело в Міністерстві.

Перший етап розпочнеться після 22 травня. Тоді запустять міські автомобільні перевезення (крім маршрутних таксі), а також приміських перевезень в межах одного району.

З 29 травня запускатимуть внутрішньообласні перевезення, 50% приміських потягів та 42 пари потягів далекого прямування категорії “Інтерсіті”, “Нічний експрес”: у західному напрямку – 11 пар, у південному – 10, у дніпровському – 6, у східному 12, в азовському – 3. У цей же період запустять внутрішнє авіасполучення.

Другий етап розпочнеться після 9 червня: відновлюватимуть міжобласні та міжнародні автомобільні перевезення, зокрема маршрутні таксі. З 12 червня запустять всі приміські потяги, які курсуватимуть у світлу пору доби, а також усіх пасажирських поїздів згідно з графіком.

Після завершення карантину запустять третій етап – потяги міжнародного сполучення та сезонні потяги. Тільки в цей період запустять авіасполучення в ті країни, які відкрили аеропорти для прийому та відправлення міжнародних рейсів.

Поки що цей план не затверджений Кабміном, а тому може коригуватися.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.