“Неможливо так жити”: у Франківську жінка в квартирі зробила сміттєзвалище

В Івано-Франківську мешканці багатоповерхівки на вулиці Івасюка, 52 потерпають від сусідки.

Про це розповіла жителька будинку Марія Бургарт.

Вона проживає на сьомому поверсі, а на третьому поверсі мешкає жінка, що близько 30 років не виносить сміття з дому.

“Вона збирає сміття по смітниках, приносить це все у будинок, заклала коридор та ванну. У дверях є щілина на сантиметрів сім, тільки так у квартиру можна зайти” – каже Бургарт.

Жінка розповідає, що переїхала сюди жити не так давно і те, що побачила – її вразило. Через купи сміття та різкий запах у жінки почалися проблеми зі здоров’ям: погані аналізи крові, болить голова, турбує біль у горлі.

“Взимку від цього сміття був різкий запах, ми відкривали вікна, щоб провітрити приміщення. А зараз сморід страшенний. Від цього очі червоніють, голова болить, ще й треба з відкрити вікнами спати“, – зауважує франківка.

Горе-сусідка навіть спить на сходовій, бо у квартиру уже не може зайти. За словами Марії Бургарт жінці близько 80 років, вона від людей тікає. Приходить о 12 ночі, а о пів шостій її вже немає.

“Неможливо жити в таких умовах. Я викликала поліцію, вони сказали написати листи у ДСНС, КП “Теплий дім”, міському голові. Я це все зробила, зараз чекаю відповіді. Нереально так жити, я навіть їжджу ночувати до батьків”, – розповіла Бургарт.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.