Чому потрібно відмовитись від анального сексу під час пандемії коронавірусу, та для чого під час карантину займатись інтимом у нових позах розповіла у своєму блозі франківська гінекологиня dr.natali_kurtash.
Наталія Курташ – доцентка кафедри акушерства та гінекології ІФНМУ, яка веде блог про секс, гінекологію, вагітність та інші питання, про які багато жінок соромляться говорити. Наразі акаунт гінекологині має близько 16 тисяч! підписників, пише OGOGO!
Наталії 34 роки, вона розповіла OGOGO!, що ідея створити такий незвичайний блог виникла через низьку обізнаність жіноцтва в питаннях свого здоров’я. І мова йшла не тільки про пацієнтів Наталії Курташ, або ж знайомих чи друзів жінки. Вона запевняє, що навіть студенти-медики, яких навчає, не є достатньо обізнані у цих питаннях.
“Жінки подекуди не знають нюансів особистої гігієни, і через це самі ж страждають (самодіагностика, непотрібні «процедури», лікування і заліковування)”, – розповідає Наталія.
Авторка блогу хоче ділитися актуальним, допомагати та лікувати так, як це роблять в провідних країнах, використовуючи всі доступні в Україні методи. Лікарка зізнається, що багато жінок просто соромляться поговорити про секс.
Нещодавно Наталія написала актуальний пост про правила статевого життя під час пандемії, та дала поради, як правильно жити статевим життям під час коронавірусу.
“Вже навіть мій 7-річний син добре знає про коронавірус, постійно миє руки та навіть вдома хоче їх постійно обприскати антисептиком… Дорослі вже добре знають що варто, а чого не варто робити в період карантину, а про те чи дотримуються правил дискутувати не будемо. Зараз людство із цікавістю, проте без захоплення, читає роман під назвою «Коронавірус». Поговоримо про COVID-19 і секс.
Звичного спілкування із протилежною статтю зараз немає, пощастило хіба тим, хто разом проживає. А що робити іншим? Фізіологію ніхто не відміняв. Цікаво які наслідки статевого життя під час пандемії?
Процес залишається попереднім і наслідки у вигляді вагітності ніхто не відміняв. Доречі, діток народжених під час коронавірусної навали вже ніжно називають короніалами.
Вчені продовжують вивчати природу вірусу, а наразі існує дефіцит інформації, ще не знаємо про присутність коронавірусу в біологічних рідинах.
Отже, що вже відомо?
Коронавірус переважно поширюється респіраторно, тобто міститься в секретах дихальних шляхів- слина, слиз із носа та рота, а також міститься в калових масах.
Коронавірус ≠ інфекція, що передається статевим шляхом. Однак не було досліджень про те, які сексуальні акти можуть, а які не можуть поширювати вірус.
Сам акт не поширює вірус між партнерами, але під час нього люди знаходяться дуже близько, що суперечить рекомендаціям ВООЗ та CDC. Люди, які не відчувають жодних симптомів мають перебувати від інших на відстані мінімум 1.8 метра(тут про секс і мова йти не може), бо заражена вірусом людина може бути повністю безсимптомів, але передавати вірус іншим”, – йдеться у пості Наталії.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook