Терміново! Помер батько Вакарчука. Важко стримати емоції. Депутат вразив словами

Іван Вакарчук протягом свого життя зробив великий внесок у розвиток освіти і науки України


Пішов з життя Іван Вакарчук – колишній міністр освіти і науки України, ректор Львівського університету, батько музиканта і нардепа Святослава Вакарчука. Про це повідомив керівник Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

«Велика втрата. Від нас пішов Іван Вакарчук. Велика людина, той хто вмів змінювати життя на краще. Для мене улюблений ректор alma mater, міністр освіти з яким мав честь співпрацювати, міняючи цю галузь», – написав В’ятрович.

За словами В’ятровича, Іван Вакарчук «зробив так, що від 2008 року майже по пів мільйона українських дітей завершують школу із надією на чесний вступ, і ця надія не марна. Він поставив безкомпромісно питання якості освіти в нашій вищій школі, почав піднімати престиж природничої, математичної та фізичної освіти в школі».

Голова Інституту нацпам’яті наголосив, що Вакарчук повертав українській мові належне їй місце, не забуваючи про мови меншин, особливо – кримськотатарську.

«Він був науковцем високого рівня і робив усе, щоб держава створила умови для науки в університетах. З того часу освіта зазнала ще реформ на краще, але розворушити цю застиглу систему зміг саме Вакарчук. «Фізик твердого діла» – так назвали його тоді медіа і тут не було перебільшень», – резюмував В’ятрович.

Пізніше трагедію підтвердив і сам Вакарчук, заявивши, що помер не просто його батько, а й найкращий друг.

“Сьогодні не стало мого найближчого друга… Людину, яка відчувала, розуміла, і знала мене краще, ніж будь-хто на цій землі… Не стало люблячого чоловіка і батька і дідуся… Людини, яка створила міцну і люблячу родину … Не стало справжнього патріота … Людини, яка своїм розумом і своїм серцем здобував нашу незалежність, а потім по цеглині ​​розбудовував рідну державу… Не стало видатного вченого… Людини, закоханої в науку, і вірного їй до останнього подиху… Не стало справжнього учителя.. Людини, яка навчила і виховала тисячі інших Людей… Спасибі тобі, тато… люблю тебе, і завжди буду любити… З Богом…“, – написав співак.

Читайте також  Скрипін присоромив Зеленського за вишиванку

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...