Б’ємо всі рекорди: українці більше всіх в Європі платять за продукти харчування

За статистикою Держслужби, витрати на продукти харчування українців, як і раніше, становлять майже половину їх доходів. І причина не в тому, що, як казав один екс-міністр, “Українці занадто багато їдять”, а в тому, що ціни на продукти щоденного попиту у нас вище європейських, а то й взагалі вдвічі дорожчі.

Ось лист:
“З українських ЗМІ: Жирный навар. Как крепкая гривна и жадность продавцов сделали украинскую еду дороже, чем в Европе: В Украине снова подскочили ценники на еду. По данным Госстата, в октябре продукты питания, по сравнению с сентябрем, подорожали почти на 1%, а, если сравнивать с аналогичным периодом прошлого года, – на 8,8%. То есть, рост цен продолжается. А в декабре у нему прибавится еще и “праздничная наценка” – накануне новогодних праздников продавцы традиционно увеличивают прайсы еще, как минимум, на 10%. И это при том, что курс доллара, которым у нас привыкли объяснять подорожание продуктов, не только не растет, но и рекордно упал. Национальная валюта, по сравнению с ноябрем прошлого года, укрепилась больше чем на 4 гривны.

Если пересчитать цены на еду в наших магазинах в доллары или евро, то получается уже дороже, чем в европейских супермаркетах, тогда как качество многих украинских продуктов питания все еще оставляет желать лучшего. Ситуацией активно пользуются импортеры – европейская еда заметно теснит на магазинных полках отечественную.

Впрочем, на ценниках это пока не сильно сказывается – поставщики предпочитают зарабатывать на рекордных наценках, а не на обороте”. Тобто українські підприємці – це звичайні бариги, які грабують український народ тому, що українська влада не забезпечує державний контроль за цінами та якістю продуктів харчування і не обмежує їх рентабельність, як у США і Європі. В зв’язку з вищенаведеним, ПРОШУ:

Читайте також  Дісталися "святого": українцям масово і примусово перепишуть зарплати - такі часи настали

ЗАБЕЗПЕЧИТИ в Україні державний контроль за цінами та якістю продуктів харчування і обмежити рентабельність їх виробництва, як у США і Європі; ЗАБЕЗПЕЧИТИ введення в Україні, як в США, граничної рентабельністі виробництва всіх товарів (робіт, послуг), щоб підприємці не наживалися, а чесно і справедливо заробляли свій дохід, а не грабували суспільство; ВВЕСТИ додатковий податок 90% на надприбуток, тобто на ту частину прибутку, яка отримана понад граничної рентабельності; ЗАБЕЗПЕЧИТИ, як в США, КОНКУРЕНЦІЮ магазинів, тобто обов’язково відкривати (будувати) не менше трьох магазинів однієї спрямованості в одному місці. ЗАБЕЗПЕЧИТИ відображення “чеку” (квітанції) магазинної націнки вартості товару від вартості поставки” – публікує слова Миколи Ісаєва “Електронна книга скарг України”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.