“Думав, ми не дізнаємося, де ти живеш, п**аре?”: Жорстоко побили ветерана АТО, який нещодавно зізнався у своїй орієнтації

На 41-річного ветерана АТО Василя Давиденка, який нещодавно здійснив камінг-аут – відкрите визнання своєї гомосексуальної орієнтації – напали п’ятеро невідомих.

Про це у Facebook написав співробітник організації з підтримки ЛГБТ-людей “Точка опори”, ветеран АТО Віктор Пилипенко.

“Василь розповідає, що все відбулося дуже швидко, сказали: “Думав, ми не дізнаємося, де ти живеш, п**аре?”. Ці щури били в пах (такого навіть гопота не виробляє), в голову, потім ногами. Вп’ятьох…” – повідомив він.


Віктор Пилипенко розповів: Давиденко встиг згрупуватися, що його і врятувало, але в бійці нападники порвали його спеціальний пояс-корсет для хребта, який був травмований під час війни.

Ще він припустив, що адресу проживання Василя могли розкрити на роботі, де йому також влаштували бойкот після камінг-ауту.
“Якби хтось міг допомогти йому з новим місцем роботи або орендою іншої кімнати – пишіть. Залишатися на тому місці, де він зараз, йому точно не варто. Василь має юридичну освіту, зараз працює у сфері телекомунікацій і є B2B менеджером”, – написав ветеран АТО.

“Я в розпачі й люті водночас, що знаходяться л*йнюки, які по-шакалячому нападають на людей, котрі гідно пройшли війну, захищаючи їх же від агресора”, – обурився Пилипенко.

РЕКЛАМА:
>


загрузка...