6 речей, які ніколи не потрібно робити для чоловіка

Любити не заборонено, жертвувати собою заради коханого – лише у виняткових ситуаціях. Чого ніколи і ні за яких обставин не потрібно робити для чоловіка, якщо у ваших планах залишитися з ним надовго, пише marieclaire.ru.

Допомагати фінансово

Навіть якщо у вашого обранця порожній гаманець і він ніяк не може знайти роботу, запам’ятайте: роботу можна знайти завжди, і якщо чоловік мріє не тільки самореалізуватися, але ще і годувати родину, можна, зрештою, і вантажником попрацювати. Якщо у вас увійде в звичку давати коханому великі суми, рано чи пізно це закінчиться погано – вам доведеться знайти спочатку другу, потім третю роботу, а кохання від цього у вашому житті більше не стане.

Дарувати дорогі подарунки

Подарунки повинні бути рівноцінними. По-перше, спроба завоювати чоловіка грошима, швидше за все, не приведе до успіху, навпаки, дорогими подарунками ви можете тільки відштовхнути його, особливо якщо він собі такої розкоші дозволити не може. По-друге, якщо вам попався недобросовісний представник сильної статі, любов може перетворитися на використання.

Жаліти

Якщо ваш чоловік плаче, поплескайте його по плечу, а якщо він продовжить лити сльози і після цього – купіть своєму обранцеві памперс. Як не дивно, в реальності ці поради дійсно працюють. Проблема в тому, що на відміну від жінок, чоловік за жалість до нього почуття любові не відчуває. Тобто скаржитися на життя він буде вам, а так само нити, стогнати – при вас, а гуляти і, що характерно, грати весілля – з іншими. Проблема в тому, що жінці завжди здається, ніби скарги – це ознака глибоких відносин, адже вона його, нещасного й самотнього, витягуєте з безодні відчаю.

Читайте також  “Приїду через місяць. Готуй документи на розлучення”: Про що говорять у жіночих консультаціях

Вимовляти фразу “а я тобі казала”

Навіть якщо ви сто разів праві. Навіть якщо ви його попереджали, застерігали і говорили, як треба було, а він посмів не послухатися вас. Немає більш провокаційного, ніж ваша фраза “а я тобі казала”. По-перше, ви виявилися розумнішими, ніж він, по-друге вказали йому на це. Будьте впевнені, тепер ваш коханий напевно образиться, більше того – швидше за все, в недалекому майбутньому пригадає вам свій прикрий промах.

Відмовлятися від особистого життя і кар’єри

Чим більше ми присвячуємо життя своїм чоловікам, дітям і домашнім турботам, тим швидше втрачає до нас інтерес наш коханий. Рано чи пізно йому захочеться, по-перше, побути одному, по-друге – подивитися на красиву жінку. І будьте певні, в більшості випадків, якщо ви не в змозі скинути з себе халат, фартух, він знайде собі інший об’єкт захоплення. До речі, це зовсім не означає, що ваш благовірний стрімголов кинеться шукати собі коханку. Ні, він просто буде милуватися іншими.

Те ж саме стосується і вашого особистого часу, інтимного простору. Якщо ви вийшли заміж, це зовсім не означає, що треба закинути друзів, роботу і інші приємні для вас речі. Навпаки, чим різноманітніше і повніше буде ваше життя поза сім’єю, тим більше до вас буде тягнутися ваша половинка. Але знову ж, не забувайте – у всьому потрібно знати міру.

Міняти зовнішність

Жінки люблять змінюватися. Сьогодні – брюнетка, завтра блондинка. Все це в межах норми. Якщо ж на кардинальній зміні іміджу наполягає ваш обранець – задумайтеся. Обрізати або відрощувати волосся на догоду чоловікові? Просто тому що йому так захотілося? Не варто, особливо якщо ви належите до тих щасливиць, які встигають не тільки заробляти гроші і готувати сніданки з вечерями, але ще й стежити за собою. Якщо вашому обранцю подобаються худорляві дівчата, а ви – власниця пишних форм, чому б не порадити чоловікові знайти собі свій ідеал, а не намагатися підігнати під неймовірні параметри. Ваш чоловік повинен приймати вас такою, яка ви є (зрозуміло, в розумних межах), в іншому випадку це просто не ваш чоловік.

Читайте також  Карпатська вузькоколійка і довкола неї: чому варто поїхати у Вигоду

Чоловіки теж потребують підтримки. Але це зовсім не означає, що треба за нього приймати рішення, трощити все навколо і зводити заново, іноді достатньо просто потримати за руку, це допомагає. Чоловік хоче чути від жінки: “Як я ціную те, що ти робиш для мене і дітей”. Адже дійсно, щоб він не робив, яких би вершин не досягав, все це він робить виключно для вас і, може бути, лише частково для себе. Але йому потрібно набагато менше. Підтримуйте свого обранця, і результат не змусить себе довго чекати.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.