У річці на Калущині через забруднення нечистотами загинула риба

Вчора, 26 липня, поступило повідомленням про те, що в с. Голинь Калуського р-ну. на березі р. Сівка виявлено забруднення річки невідомою речовиною та встановлено факт загибелі риби.

Про це Фіртку повідомляють в Управлінні з питань цивільного захисту ОДА.

Виїздом до місця події комісії Калуської РДА в присутності заступник а голови Брошнівської ОТГ проведено обстеження русла річки сівка в межах ОТГ та відрізку межі калуського р-ну до місця скиду води з очисних споруд Брошнівського ЖКГ та 500 м. вище по течії річки. В ході обстеження встановлено факт забруднення річки після скиду води з очисних споруд (вода візуально темного кольору із специфічним запахом та загиблою рибою), вище місця скиду – річка чиста.

Комісією встановлено, що витік відбувається з території очисних споруд комунального підприємства Брошнів-Осадської ОТГ.

За інформацією головного інженера очисних споруд Брошнівського ЖКГ скид забруднених стоків у річку відбувся через відсутність електропостачання на очисних спорудах в результаті несправності трансформаторної підстанції. Працівниками підприємства вжито заходи з припинення попадання неочищених стоків в р. Сівка, станом на 20.15 год. 26.07.2019 скидання неочищених стоків припинено. Електропостачання об’єкту здійснюється від переносних електрогенераторів. Об’єм витоку неочищених стоків встановлюється.

Працівниками Калуського районного управління Держпродспоживслужби в області відібрано взірці води для проведення лабораторного дослідження.

На місці надзвичайної події працювали МОГ Калуського МРВ та Рожнятівського РВ УДСНС в області 4 чол., 2 од. тех. 1 електрогенератор.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.