“Тіночко, що з тобою, ти не захворіла?”: Кароль налякала своїх шанувальників

Цього разу співачка показала кадр, на якому позує в чуттєвому і ніжному образі. Ефектний макіяж з акцентом на червоні губи і ідеальна укладка волосся завершили розкішний образ зірки. Однак, неможливо не відзначити смуток в очах дівчини.

“Тіночко, що з тобою, ти не захворіла?”: Кароль налякала своїх шанувальників

На дівчині красується ніжна блакитна сукня з колекції Dolce & Gabbana з шифоновими рукавами і пікантно оголеною зоною декольте. До такого образу Тіна Кароль підібрала босоніжки на підборах, які були ледь помітні на її ногах.

Артистка не підписала свою фотографію, залишила лише кілька іменних хэштегів і зазначила сторінку стилістів. Шанувальники не залишилися байдужі і засипають компліментами нову фотографію Тіни Кароль, а також її спокусливий, чуттєвий образ. Фанати просто-таки в захваті від фотографій співачки та її чуттєвості та ніжності, без натяку на вульгарність.

“А Тіна йде така вся в Дольче Габбана”, “Тіна, у дольче габбана є сукні коротші, ми дуже хочемо тебе в них побачити!”, “На другому фото, як з хреста знята”, “На другій фотці, фото на паспорт”, “Тін, хто тебе образив?!”, “Серйозність тобі до лиця”, “Наша богиня”, “Втомлена наша прекрасна няшка”, “Втомилася? Про що або про кого думаєш? Не сумуй! Все буде добре!”, “Ти навіть просто стіну затьмарюєш”, “Рідкісна красуня”, – написали коистувачі.

Однак декого схвилював зовнішній вигляд зірки:

“Тіночко, що з тобою?”, “Надіюсь, вона не захворіла”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.