Прикарпатець подолав марафонську відстань за Північним колом. ФОТО

Микола Таран подолав 42 км в найпівнічнішому арктичному місті Норвегії.

Прикарпатець Таран Микола — марафонець, міжнародний пейсмейкер, триатлоніст, спартанрейсер — взяв участь у спортивних змаганнях в Норвегії. Бігун розповідає:

“Цього року в моїх бігових планах переважає Норвегія — країна чистого повітря і неймовірної природи. Я вирішив зареєстуватися в найпівнічніше арктичне місто в Норегії — Тромсо. Я — колекціонер таких надзвичайних міст світу, давним-давно планував фінішувати тут, мрія збулася”.

Ще задовго до початку змагань Микола Таран зареєструвався, оплатив високий стартовий внесок і отримав стартовий номер. До цього у спортсмена вже був великий список пробігів і він тренувався, як зазвичай, кожного дня після робочого часу.

“На цю бігову подорож я виділив 11 днів, включаючи перельоти. В одну строну, наприклад, мені треба було здійснити 3 пересадки, а в другу — їх було 4. Але я знав, для чого це роблю. Тільки там можна побачити північну красу Норвегії, місцеві фіорди і, врешті, Північне сяйво”.

Спортсмен наголошує, що подолав таку далеку відстань не лише для участі в забігу. У той час у місті відбувався парад прапорів, де Микола Таран представив Україну із синьо-жовтим стягом, розповівши про нього місцевим та туристам.

Марафон Midnight Sun Marathon вважається дуже дорогим, до нього важко дістатися, тому учасників було небагато. Франківський марафонець розповідає:

“Це був більше домашній і суперкрасивий забіг. Для мене стало несподіванкою, що марафон розпочинався ввечері, але якраз в цей час розпочиналися білі ночі. Тож уявіть собі, коли ви всі спали, десь там далеко український бігун-марафонець фінішував з прапором України”.

Микола Таран зізнається, що було важко, однак йому вдалося вдало фінішувати та відмінно представити Україну:

Читайте також  Лікарі рятують сурогатну матір, у якої невідомі прийняли пологи вдома і зникли з дитиною

“Хочу робити так, щоб всі бачили, що українці бігають і перетинають фінішну пряму із прапором в різних куточках світу”.

Бігун цього року вдруге стане єдиним представником з України на Oslo Triple 73 km, який відбудеться в Осло, столиці Норвегії. Тому марафон в Тромсе є хорошою підготовкою до цього основного змагання:

“Я з нетерпіння чекаю, щоб і там представити нашу країну та довести ще раз, що при правильному тренуванні можна досягати високих результатів”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...