Віктор Шевченко: Буревій зніс покрівлю та частково цеглу, але попри все це маємо відновити школу в Дубовиці

Народний депутат України Віктор Шевченко відвідав Войнилівську ОТГ. Населені пункти громади в ніч з 28 на 29 травня постраждали від страшного буревію. Місцеві кажуть, такого лиха не пам’ятають.

Негода нищила усе на своєму шляху: виривала з корінням дерева, трощила дахи на школах та клубах, на людських будинках.

Чи не найбільше постраждала Дубовицька початкова школа. Тут повністю зірвало дах і кинуло на сусіднє подвір’я. Просто посеред ночі рятувати навчальний заклад збіглися всі місцеві жителі.

“За буревієм пройшла злива із градом, яка затоплювала усе всередині. На поміч прийшло чи не все село. Ми виносили зі школи цінні речі, книги, комп’ютери. Це було жахливо”, – розповідає директорка закладу Іванна Хемій.

Голова Войнилівської ОТГ Мар’яна Масляк терміново прибула на місце події. Посеред ночі, аби зберегти приміщення, разом з місцевими жителями накрили верх плівкою.

“Зараз ми встановлюємо розмір завданих збитків. Для жителів Дубовиці дуже важливо зберегти початкову школу. Адже тут навчаються маленькі дітки”, – каже голова Войнилівської ОТГ Мар’яна Масляк.

Нещодавно за сприяння Віктора Шевченка у школі вдалося замінити покрівлю, яку й знесла негода, було встановлено енергозберігаючі вікна та утеплено фасад. А тепер, каже парламентар, важливо зберегти школу і відремонтувати те, що є. Для цього робитиме усе можливе.

“Однозначно, школу треба якомога швидше відновлювати. Адже вона важлива не тільки для школярів, але й для батьків, вчителів та громади села. Тим паче, що до найближчого закладу – 5 кілометрів. І для маленьких діток це дуже незручно щодня добиратись на навчання. Добиватимусь фінансування, в тому числі і з державного бюджету, на ці роботи. Щоб першого вересня діти пішли вже в оновлений безпечний заклад”, – сказав Віктор Шевченко.

Читайте також  Закон про люстрацію: У Зеленського назвали умови звільнення Богдана з посади глави Адміністрації Президента

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.