Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.
Якщо зі зневагою ставитися до того, що ви говорите, то виникнення проблем не змусить себе чекати. Слова, які шкідливо вимовляти, не діляться на категорії або підтипи. Їх просто потрібно видалити зі свого життя. Багато екстрасенсів і фахівці з біоенергетики мають різні погляди на те, які саме слова можуть принести біду, однак навіть у цьому випадку є безліч збігів.
Чому деякі слова відлякують удачу
Важливо знати, що першопричиною всьому служать енергетичні хвилі, які пронизують простір навколо нас. Вони пов’язують нас з центром достатку Всесвіту, який може принести нам удачу і все те, про що ми побажаємо, а може, і забрати все це в одну мить.
Один з головних законів світобудови каже нам, що думки матеріальні. Слова – це думки вголос, адже ми говоримо те, що думаємо. Слова набагато сильніші, тому що це закінчені думки.
Щоб притягувати тільки позитивну енергію Всесвіту, використовуйте слова, які притягують удачу. Вони допоможуть вам швидше досягти своєї мети і отримувати від життя задоволення.
Слова, які позбавляють вас позитивної енергії
Слова, які відлякують удачу, необхідно запам’ятати. Чим менше ви будете їх вимовляти, тим буде краще для вас. Вони блокують енергетичні потоки, які потрібні для зв’язку з центром достатку Всесвіту.
Перше слово: ні.
Це найголовніший противник щастя. Навчіться формулювати свої думки так, щоб не використовувати це слово занадто часто. Насправді, звичайно, потрібно ніколи його не вимовляти, але це абсолютно неможливо. Постарайтеся знизити до мінімуму використання слова «ні». Це найголовніше заперечення, яке найсильніше руйнує ваше позитивне біополе.
Друге слово: ненавиджу.
Ненависть – найстрашніше зло, яке може бути народжене внутрішнім світом людини. Йому немає ніяких виправдань. Вимовляти його не можна ні за яких умов, навіть жартома. Легко від нього відмовитися, адже навіть якщо ви в депресії, якщо ви розбиті й хтось зробив вам щось неприємне, то «ненавиджу» говорити не обов’язково. Можна іншими словами висловити своє обурення.
Третє слово: дідько, прокляття.
Не кажіть і не бажайте нікому зла за допомогою цього слова. У вас є реальний шанс зробити чиєсь життя схожим на пекло, але не радійте цьому, якщо ви шукали спосіб покарати ворога, тому що таке погане слово повертається до джерела після того, як зробить свою справу з об’єктом. В цьому випадку застереження висловлюють екстрасенси, які краще за всіх знають, якою величезною темною силою володіє це слово і його похідні. Воно знижує ваш захист від так званих чорних смуг.
Четверте слово: проблема.
На перший погляд здається, що це слово необразливе проте, коли ви дійсно будете мати справу з будь-якими проблемами, то постарайтеся не вимовляти це слово, бо у нього досить негативна енергетика. З усього нашого списку це слово можна назвати найбезпечнішим. Просто постарайтеся не називати проблемами те, що дійсно ними є.
П’яте слово: бідність.
«Бідність» позбавляє енергетики не тільки вас, але й приміщення, в якому ви перебуваєте. Якщо ви не хочете втратити грошову удачу, замінюйте це слово синонімами.
Шосте слово: смерть.
Якщо ви хочете, щоб вашому здоров’ю ніщо не загрожувало, то не говоріть вголос це слово. Воно не просто позбавляє вас енергетики, воно висмоктує життєві сили. Говорячи це слово, ви змушуєте навколишній світ тьмяніти, втрачати фарби і ставати холодним, відстороненим.
Сьоме слово: чорт.
Не тільки віруючі люди знають, що таке слово привертає темні сили. Екстрасенси і провидці кажуть, що «чорт» і всі його похідні слова – це магніт для негативу. Якщо ви не хочете, щоб будь-які ваші справи закінчувалися погано, а друзі перетворювалися на ворогів, то не говоріть цього слова ніколи.
Восьме слово: ніколи.
Ніколи не говори «ніколи» – ця приказка має величезний сенс. Навіть в приємному контексті це слово позбавляє вас життєвої енергії. Ви знищуєте позитив всередині себе, коли говорите «ніколи». Це немов червоне світло світлофора, який раптово спалахує при швидкому русі автомобіля – ви вже не можете зупинити машину, тому летите на перехрестя.
Дев’яте слово: невезіння.
Тут вживається частка «не», яка сама по собі має досить неприємний характер, проте головну шкоду для везіння несе в собі поєднання «не щастить». Коли ви говорите так про когось іншого, а не про себе, то у вас не так багато приводів для занепокоєння, однак, якщо ви висловилися так про себе, то удачі можете і не чекати. Будь-який пригнічений стан може змусити вас сказати так про себе, але потрібно тримати себе в руках.
Десяте слово: втомився, втома.
Ви можете дійсно втомитися, але говорити про це не треба. Це тонкощі психології. Річ в тому, що коли ви говорите собі, що ви втомилися, то ви таким чином акцентуєте на цьому увагу, тому втомлюєтеся ще більше, забуваючи про те, що у вас в запасі ще є сили.
Одинадцяте слово: дурень.
Це слово з багатою історією. Воно іноді прекрасно описує дії тієї чи іншої людини, проте це не привід його вимовляти. Ви думаєте, що «дурень» – це щось невинне, але не це не так. Називаючи так когось чи себе, ви шкодите собі самим.
Дванадцяте слово: не можу.
Знову ця частка «не». Ви можете все, тому що ви людина. Ви розумна істота, у якої є всі шанси на перемогу. Коли ви говорите, що чогось не можете зробити, то це стає істиною. Говоріть, що ви можете все.
Тринадцяте слово: безнадійно.
Немає нічого безнадійного. Ви керуєте своєю долею, своїм майбутнім, своїм теперішнім. Якщо ви чогось захочете, то безнадійним це не стане ніколи.
Погодьтеся, що 13 слів – це не так вже й багато, враховуючи, що деякі з них можна взагалі викинути, а решту успішно замінити синонімами. Фортуна буде завжди з вами, якщо ви абстрагуєтесь від слів, які заважають вам отримувати від Всесвіту позитивні хвилі.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook