Могилевська з голими сідницями здивувала мережу пікантними кадрами

Вона полюбила таланти, якими її обдарував Всесвіт.

Популярна українська співачка і продюсер Наталія Могилевська вдруге за місяць здивувала своїх шанувальників пікантними фото. Про це повідомляє “Оглядач”.

Вона позувала у білизні з голими сідницями на камеру, привертаючи увагу користувачів до майстер-класу в Харкові, який відбудеться 15 травня.

«Я готуюся розмовляти на будь-яку тему. Мені дуже цікаво зустрітися з вами. Поговоримо про любов до себе в моїй інтерпретації? Я змогла схуднути і народитися заново тільки після того, як пробачила свої недосконалості», — зізналася вона.

За словами Могилевської, вона полюбила таланти, якими її обдарував Всесвіт. Але досягти успіху, зокрема, і в красі, допомогла праця.

«У будь-якому віці можна виглядати прекрасно, головне — бажання і праця. Я вирушаю з тренінг-зустрічами містами України з метою пробудження бажання жити і вірити в себе, коли опустилися руки. З метою поділитися досвідом, як повернутися до життя і народитися заново», — підсумувала зірка.

View this post on Instagram

В среду на моем мастер-классе в Харькове я готовлюсь говорить на любую тему. Мне очень интересно встретиться с вами. Поговорим о любви к себе в моей интерпретации? Я смогла похудеть и #РодитьсяЗаново только после того, как простила свои несовершенства. Полюбила все свои таланты, с благодарностью к Вселенной, которая меня ими одарила. Легко сказать. Но каковы инструменты? Как именно этого достичь? В любом возрасте можно выглядеть прекрасно, главное – желание и труд. Я отправляюсь с тренинг-встречами по городам Украины с целью пробуждения желания жить и верить в себя, когда опустились руки. С целью поделиться опытом, как вернутся к жизни и #РодитьсяЗаново. Ждём всех 15 мая в РК «Мiсто» Харьков #могилевская #натальямогилевская #тренинг #довстречи #отдых #релакс #rixospremiumseagate #rixosmomments

A post shared by Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) on

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.