Багатодітна сім’я з Івано-Франківщини потребує підтримки

Дванадцяти дітям Яремчуків із Тисмениці треба мікроавтобуса, пише газета Верховної Ради “Голос України”.

У сім’ї Василя та Галини Яремчуків із міста Тисмениці – 12 дітей. Наймолодшій Анничці минув місяць, найстаршій Павлінці – 19. Дівчина навчається в Івано-Франківському медуніверститеті, Михайло – в Прикарпатському національному університеті. Обоє старших закінчили ліцей для обдарованих дітей, поступили на навчання без репетиторів.

У тому ж ліцеї навчаються середульші діти Яремчуків: Марія, Василь та Галинка, і також мають неабиякі здібності. Василина, Іван, Степан і Йосиф – ще школярі. Ілля та Вікторія – дошкільнята. Ну, й Анничка – наймолодша.

Глава сімейства – священик у селі Задністрянськ Галицького району. Разом із Галиною пораються по-господарству, тримають кіз. Бабусь-дідусів поруч нема.

Діти відвідують музичну школу. Іван грає на цимбалах, Степан – на акордеоні. Мають удома інструменти, хоч і старенькі. Мріють про обнови. Треба сказати, що діти дуже здібні. Тож варто допомогти.

А ще сім’я мріє про мікроавтобус. Купити самотужки наразі – непосильно. Уявіть, що в старенькі «Жигулі» навіть половина сім’ї не вміститься. Ледве спромоглися придбати двоповерхову хату. Тепер треба ремонту. Та головне – діти підростають, вимоги зростають.

Мова не про сучасні гаджети, а про найнеобхідніші речі.

Хто має змогу підтримати Яремчуків, може зробити це просто зараз.

Реквізити для допомоги:

Карта у ПриватБанку – 5168 7551 0691 7970

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...