Мати загuблoго героя на гроші із компенсації облаштовує реабілітаційний центр на Прикарпатті

На Прикарпатті мати загиблого льотчика Степана Тарабалки взялася облаштовувати оздоровчий центр для тих хто прийшов пекло на війні та їхніх рідних.

На цю ідею вона віддала усі кошти, які отримала як компенсацію від держави після загибелі сина. Також мати героя зібрала біля себе небайдужих людей, які підтримують цю справу.

Оздоровчий центр облаштовується на місці старого польського маєтку, який вже не один рік стоїть у занедбаному стані.

Наталія Тарабалка тут за головну. Щоб допомогти нашим захисникам вона залишила роботу закордоном та вже на другий день війни приїхала допомагати в Україну.

“Хочеться цим хлопцям приділити увагу, як своїй рідній дитині, і мені, може, треба десь буде, як і хлопцям. Можливо, у кожному молодшому ровеснику буду бачити сина, треба таке спілкування і такі зустрічі – сімейні, затишні, бо надто важко”, – каже мама Героя України.

ЇЇ син, пілот Степан Тарабалка, героїчно загинув 13 березня у бою з окупантами. Бригада, де служив Степан і була тим самим Привидом Києва, які захищали наших захисників у повітрі.

Зараз на частину виплачених коштів Наталії, у будівлі зробили ремонт. Також долучаються небайдужі люди, які допомагають з ремонтами. Також волонтери облаштовують другий поверх де буде масажний кабінет та кімната з тренажерами для реабілітації.

Лікарі вже готові працювати безкоштовно, частину обладнання також вже вдалося закупити. А головне тут надаватимуь психологічну допомогу тим, хто пройшов ті жахи війни а також їхнім рідним.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.