Власники “хрущовок” у Івано-Франківську мають добру нагоду купити нову квартиру

Швидкі темпи розбудови Івано-Франківська суттєво змінили світогляд сучасних інвесторів.
Люди все менше цікавляться житлом низької якості, не зважаючи навіть на падіння його вартості, зазначає Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Мова йде, насамперед, про знамениті «хрущовки», які давно пережили свій термін експлуатації. Будівлі без зручностей (невелика площа, відсутність ліфту, тех. поверху, приміщень для спортивного інвентарю та дитячих візоч­ків, подвір’я для відпочинку та дитячих розваг, архітектури та естетики стилю) зводились як тимчасові споруди, що підлягали зносу через 50 років.

Однак факти засвідчують протилежне – пострадянське житло нікуди не зникло, оскільки в державі немає на це ні коштів, ні інвестицій.

За останні кілька років вартість цього сегменту житла впала на 15% з перспективою подальшого обвалу. Вкладати кошти у вторинну нерухомість стало невигідно, оскільки, крім вартості самої квартири, покупець змушений витратити чималу суму на капітальний ремонт, заміну систем опалення, комунікації та електрики, зовнішнє утеплення тощо. Та й якість самих будівель з кожним роком погіршується.

Якщо ситуація найближчим часом не вирішиться, старі будівлі можуть буквально посипатися на голови містян, зазначають експерти.

Щоб забезпечити своє майбутнє, більшість інвесторів обирають первинний ринок. Якісна квартира, адаптована під сучасний стиль життя, оснащена новітніми технологіями та вдос­коналена інженерними рішеннями, стала надійним джерелом капіталовкладення.

Стандарти будівництва на Прикарпатті наблизились до європейського рівня, для зведення якісних споруд закуповуються імпортні будматеріали, використовуються новітні технології – усе це надає значну перевагу первинному ринку для процвітання та залучення інвестицій.

Активний попит на новозбудоване житло стимулює процес здорожчання вартості квадратного метра.

Аналітики прогнозують у 2019 році зростання цін на первинну нерухомість до 20%. Тому зволікати з купівлею не варто, адже тенденція до здорожчання набиратиме обертів.

Читайте також  Івано-Франківськ став лідером в Україні за кількістю збудованого житла

Власники старих квартир мають нагоду купити нову квартиру в Івано-Франківську за вигідними умовами від будівельної компанії «Благо».
Купити чи обміняти квартиру в Івано-Франківську можна у ЖК Паркова Алея, Comfort Park, містечко « Соборне», ЖК Manhattan від будівельної компанії «Благо».

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА: