Порошенко намагається схилити Вакарчука до себе! Неочікувана заява Лещенка

Президент України Петро Порошенко в обмін на підтримку на виборах глави держави у 2019 році може пообіцяти музиканту Святославові Вакарчуку ухвалити закон про вибори до парламенту за відкритими списками, заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко.

Лещенко нагадав, що Вакарчук поки не зареєструвався у ЦВК як кандидат у президенти. За словами нардепа, музикант навряд чи вдасться до цього кроку.

“Оскільки відсотки Вакарчука можуть виявитися вирішальними для Порошенка під час виходу у другий тур, він намагається вмовити лідера “Океану Ельзи” виступити на його підтримку”, – написав Лещенко.

За словами нардепа, за підтримку співака Порошенко може пообіцяти Вакарчуку ухвалити закон про вибори до парламенту за відкритими списками.

“Водночас на підтримку Вакарчука розраховують і в таборі демократичних кандидатів, зокрема – Анатолій Гриценко”, – додав він.

Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня 2019 року.

28 грудня соціолог Ірина Бекешкіна заявила, що, за даними опитування фонду “Демократичні ініціативи”, проголосувати за Порошенка на виборах президента України готові приблизно 14% виборців. За Вакарчука готові віддати свої голоси 2,6% респондентів.

Окрім того, Політичні експерти заявляють, що Святослав Вакарчук і Володимир Зеленський володіють досить великим потенціалом для перемоги на майбутніх виборах президента України. Зірки українського шоубізу у другому турі можуть обійти чинного гаранта Петра Порошенка, і навіть Юлію Тимошенко.

“Володимир Зеленський і Святослав Вакарчук є такими суперниками і для Петра Порошенка, і для Юлії Тимошенко, які можуть виграти у другому турі лише тому, що мають значно менший рейтинг недовіри”. – повідомив експерт

Оркім того він зазначив, що критичному зростанню недовіри до політичних еліт породив запит на нових лідерів. Володимир Зеленський і Святослав Вакарчук можуть перемогти практично всіх політиків хоча б тому, що зазвичай у другому турі значна частина виборців голосує не “за”, а “проти”.

Варто нагадати, що букмекери міжнародного холдингу високо оцінюють шанси керівника студії “Квартал 95” Володимира Зеленського перемогти на президентських виборах. Коефіцієнт на його успіх – 3,5. Таким чином, той, хто поставить на Зеленського сьогодні, зможе збільшити свої вкладення в три з половиною рази. За цим показником актор входить в трійку лідерів гонки разом з Юлією Тимошенко та чинним главою держави Петром Порошенком.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...