Трагедія в школі: двоє дівчат наклали на себе руки через цькування однолітків

Трагедія в школі: двоє дівчат наклали на себе руки через цькування однолітків.

Жахлива трагедія розігралася в одному з американських штатів: дві дитини, які дружили за життя звели рахунки з життям

В американському штаті Північна Дакота дві дівчинки віком по 11 років скоїли суїцид. Причому інтервал між трагедіями склав близько 2-х місяців. Відомо, що за життя дівчинки-підлітки були нерозлучними подругами.

Журналісти змогли поспілкуватися з матір’ю одного із загиблих дітей. Вона розповів, що дівчатка піддавалися постійному жорсткому булінгу з боку своїх однокласників.

Все почалося після того, як дівчата здійснили «камінг-аут». Їх звали Мэдиссен Фокс Полсен і Софія Ліф-Абрахамсон.

Дівчата вирішили, що тепер вони можуть публічно проявляти прихильність один до одного.Вони були нерозлучні і намагалися навіть в одязі слідувати ідентичності.

Батьки не залишили без уваги вчинок дівчаток. З ними намагалися обговорювати ситуацію, яка виникла навколо їх сексуальною орієнтацією.

«Софія якось запитала, чи може вона зі мною поговорити. Я відповіла, що вона може говорити зі мною, про що завгодно, і ніколи не повинна боятися зі мною розмовляти. Тоді вона випалила: “Думаю, що мені подобаються дівчатка”. Я сказала, що це нормально… Якщо вони і Мэдиссен відчували ці почуття, я не вважала б це проблемою. Це частина життя. І я люблю мою дочку так чи інакше», — розповіла 33-річна Анджела Ліф газеті Daily Mail.

 

А батько Меддісен Шейн сказав, що дочка якось назвала Софію своєю «дівчиною», Додавши: «і ти нічого не можеш з цим вдіяти, тато».

Як повідомляє Daily Mail, спочатку, в грудні 2017 року, Медіссен застрелилася з пістолета свого батька. Пізніше Софія повісилася в підвалі.

Читайте також  У Франківську мати з компанією показувала дітям, як “відпочивають дорослі”

Про булінг в школі батьки дізналися тільки після смерті своїх дітей. “Я не знав про те, що існує проблема до тих пір, поки мене не розбудив постріл. Я думав, що у мене здорова, щаслива дитина … у мене немає інших дітей. Я — батько-одинак. Ми втратили матір Медіссен через її пристрасть до героїну … намагаюся зрозуміти, коли все пішло не так. Я все ще живу в тій самій квартирі, де вона наклала на себе руки. І намагаюся не часто приходити додому», — зізнається Полсен.

А Анджела розповіла, що Софія смерть подруги вони сприйняла дуже важко і цілими днями плакала, відмовляючись ходити в школу. Мати звернулася до шкільного психолога і психіатра, але це не допомогло.

«Не знаю, чому інші люди вчать своїх дітей», — каже убитий горем 46-річний Шейн Полсен, дорікаючи в події також вчителів. Батьки вимагають від керівництва школи розібратися в тому, що трапилося.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...