Прикарпатець отримав вирок за антиукраїнські дописи у “ВКонтакте”

Днями Коломийський міськрайонний суд визнав винним чоловіка у публічних закликах змінити межі території та державного кордону України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець Прикарпаття на особистій сторінці у “ВКонтакте” протягом 2015-2017 років поширював дописи із закликами до змін меж території або державного кордону України.

Зокрема, 11 січня 2017 року обвинувачений, будучи у селі Мала Кам’янка Коломийського району, написав на своїй сторінці у “ВКонтакте”:

“Ну, вот, правильную политику проводят лидеры восставших республик. Это подтверждают их заявления. Нужно возвращаться в Россию. А на Украине, к сожалению, будет нато”.

Пізніше чоловік опублікував ще кілька схожих дописів у соціальній мережі, інформує KURS.

Згідно з висновком судово-лінгвістичної експертизи № 1 від 16 січня 2018 року, опубліковані обвинуваченим дописи є публічними закликами до дій з метою зміни меж території та державного кордону України.

Під час досудового розслідування обвинувачений уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Чоловік повністю визнав свою вину. У суді обвинувачений підтвердив, що угода укладена добровільно.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості та призначив обвинуваченому 4 роки позбавлення волі, однак звільнив чоловіка від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на 2 роки.

Також обвинувачений має заплатити 4858 гривень за експертизи.

Нагадаємо, в Україні соціальна мережа ВКонтакте заборонена з 17 травня 2017 року.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:


загрузка...