Україна переходить на пластикові пенсійні посвідчення: переваги нововведення

Замість паперового посвідчення електронну пластикову карту з вересня отримують всі українці, які виходять на пенсію. У чому ж переваги цієї карти.

Переселенка Ірина Ревенко однією з перших замінила старе посвідчення на нове – пластикове. Такі картки для тимчасово переміщених осіб стали обов’язковими ще 2 роки тому. У документі – особова пенсійне справа, інформація про права на різні виплати і пільги.

А ще таке посвідчення можна використовувати як платіжну банківську карту. Документ дозволяє користуватися послугами Пенсійного фонду, не виходячи з дому, тому що містить електронний цифровий підпис пенсіонера.

З вересня електронне посвідчення оформляють не тільки переселенцям, а й усім, хто виходить на пенсію. Ті, хто пішов на заслужений відпочинок раніше, можуть замінити паперове посвідчення на пластикове в найближчому відділенні або сервісному центрі Пенсійного фонду.

Заяви обіцяють приймати без черги, і через 30 днів готове посвідчення вже можна буде забрати. Зазначимо, ці зміни передбачені в “Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду до 2020 року”.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...