Цензура в інтернеті: що Верховна Рада готує українцям

4 вересня Верховна Рада розгляне законопроект про цензуру в інтернеті – “про блокування сайтів”

Відповідний законопроект передбачає блокування будь-якого сайту порешенію суду.

Якщо його приймуть, то буде створений механізм, який змушує провайдерів блокувати інформаційні ресурси за рішенням суду, а також ввести реєстр блокувань і штрафів для провайдерів, що порушують правила, що регламентують їх діяльність.

Депутати вже розглядали цей законопроект 5 липня, тоді його не прийняли, однак СБУ відразу ж висловили підтримку закону, після чого його повернули на доопрацювання.

Нагадаємо, з наступного тижня власники популярних каналів на YouTube отримають можливість включити рекламу без пропуску на всіх відеороликах. Таке нововведення зумовлене тим, що рекламодавці зазвичай платять авторам відео більше за ту рекламу, яку не можна пропустити. Тому такий хід може стимулювати творців контенту на YouTube розміщувати на платформі більше відео. До того ж, якщо автор каналу включить рекламу без пропуску, навіть раніше опубліковані відео на їх каналі змінять політику реклами.

Повідомлення про таку можливість власники YouTube-каналів отримають у своїй панелі.

YouTube також додає інструмент, що дозволяє творцям додавати або видаляти рекламу без пропуску і відстежувати участь аудиторії і потік доходів від відео, що включають ці типи оголошень. Хоча зміни, ймовірно, означають більше оголошень, які не можна пропустити, YouTube обмежує кожне з цих оголошень до 20 секунд – з зміни нового правила в січні – затримка перед кожним відео не повинна бути занадто різкою.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.