Українців змусять платити за безвіз: Що потрібно знати кожному

Євросоюз розробив нові правила, що передбачають стягнення з українців коштів. За в’їзд до Європейського Союзу доведеться заплатити.

Нові правила мають припинити нелегальну міграцію, вважають у Раді Європи.

Правила почнуть діяти з 2021 року. Всім, навіть жителям країн з безвізовим режимом, потрібно буде зареєструватися на спеціальному сайті та сплатити сервісний збір у розмірі 7 євро. Тільки після цього туристам можна буде подорожувати по Європі вільно.

Сплачувати щоразу не доведеться – процедура проводитиметься раз на три роки.

В Євросоюзі пояснюють, що завдання системи авторизації – підвищити безпеку в країнах співдружності, а також запобігти нелегальній міграції.

Раніше повідомлялося, що подорожувати Європою стане дорожче. Єврокомісія представила комплекс заходів з реформування спільної візової політики, за яким візовий збір буде збільшено на 20 євро.

“З огляду на істотне збільшення витрат на обробку візових заяв в останні роки буде запроваджене помірне збільшення візового збору (з 60 до 80 євро)” – йдеться у повідомленні Єврокомісії.

Як зазначають у ЄК, вартість візового збору не змінювалася з 2006 року.

“Це помірне збільшення спрямоване на те, щоб дозволити державам-членам підтримувати належний рівень консульських працівників у всьому світі, забезпечити посилення показників безпеки, а також вдосконалити ІТ-обладнання та програмне забезпечення, не створюючи перешкод для заявників на отримання візи” – пояснили у Єврокомісії.

При цьому у ЄК вказують на те, що пропонована вартість візи у 80 євро залишиться відносно низькою в порівнянні з іншими державами. Для порівняння американська віза коштує 160 доларів (133 євро), китайська – 125 євро, австралійська – 90 євро, новозеландська – 100 євро.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...