Ані Лорак і Мурат Налагоджуючи разом відвели дочку в перший клас(фото)

Ані Лорак та її чоловік Мурат Налагоджуючи відвели дочку Соню в школу. Селфі з першокласницею поділився в Інстаграмі чоловік співачки – це їх перше спільне фото після скaндaлу зі зpадою.

– Перший день в школі. Дякую Богу, що я бачу цей день в моєму житті. Господи, благослови мою родину і всіх дітей в світі. Прости мене за всі мої помилки, Господи. Дай мені силу ніколи не здаватися, – написав Мурат.

Мурат не уточнив, за які помилки вибачається, проте його підписники вирішили, що мова йде про зраду з київської тусовщицею і моделлю Яною Бєляєвою. Чоловік Ані Лорак також опублікував відео, на якому Соня розповідає віршик під час урочистої лінійки.

– Люблю Соню. Моя безмежна любов. Просто за ті дні, які я не проводив з тобою. Прости мене, Господи, – написав Мурат.

Ані Лорак буде платити за навчання дочки 30 тисяч доларів на рік

Ані Лорак теж поділилася знімками зі школи, проте на них немає Мурата.

– Сьогодні найсвітліший день! Моя маленька дівчинка пішла в школу, – написала Кароліна. – А ще у нас випали два молочних зуба.

Соня буде вчитися в Павлівській гімназії в Підмосков’ї, незважаючи на те, що з народження жила в Києві. Навчання в рік в першому класі коштує 30,9 тисяч доларів.

Соня не єдина зіркова першокласниця в цій школі. Дочка Глюкози також стала ученицею цього закладу. Гімназія створена на базі Вищої школи економіки і славиться своїм викладацьким складом з носіїв іноземних мов і кандидатів наук.

https://www.instagram.com/p/BnQttCSjlWO/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Читайте також  Перший раз у перший клас. Скільки коштує зібрати дитину до школи

https://www.instagram.com/p/BnQwl-oBUeE/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://www.instagram.com/p/BnQsgTpBR_q/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Чоловік співачки Мурат живе в Києві, де у нього бізнес. Ані Лорак більше часу проводить в Poсії. Співачка так і не прокоментувала скандал зі зрадою, але схоже подружжя у всьому розібралося і не збирається розлучатися.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...