Хлопець по телефону почув її крики та звуки боротьби: З’явились нові подробиці зникнення 16-річної красуні, яку шукають ще з 24 серпня

На Кіровоградщині вже декілька днів поспіль шукають дівчину, яка пішла святкувати День Незалежності, але так і не повернулася.

16-річна Діана Хріненко пропала ще 24 серпня. Вона відправилася на святкування у центр села, але додому так іне повернулася.

Першим на сполох забив хлопець Діани, який зараз служить в армії. Він якраз розмовляв з дівчиною по телефону, коли почув її крик. Вона почала від когось відбиватися і зв’язок пропав. Було це близько 12-ї ночі, коли дівчина вже поверталася додому.

Хлопець зв’язався з подружкою Діани. Вже згодом за кількасот метрів від хати дівчини знайшли лише її закривавлений телефон, а поруч на дорозі також були плями крові.

«Мені зателефонував її хлопець, Слава. Він розповів, що Діана йшла додому та нібито загавкали собаки. Вона сказала, що у неї кров та щоб він подзвонив мамі», – розповіла її подруга Анастасія.

Сільські жителі ж розповідають, що сусідка чула крики, але, коли жінка вийшла, вже нікого на вулиці не було. Потім побачила, як йшов якийсь хлопець та присвічував ліхтариком. Однак більше ніхто нічого не бачив.

Діану шукають ще з суботи. До пошуків залучено кількасот людей. Це поліція, спецпризначенці, рятувальники та волонтери.

До села Суботці, де живе Діана, з‘їжджаються добровольці з усієї області. Втім, поки на слід дівчинки вийти не вдалось.

Мама ж дівчинки вважає, що це викрадення.

«Допоможіть, ми доклали всіх зусилль, працює МНС, працюють волонтери, працюють АТОвці, дуже нас багато, мисливці долучились з собаками. Ми ходимо скрізь – ми не можемо її знайти! Вона зникла, наче її десь тримають», – каже мама дівчинки.

Згодом у місцевих ЗМІ з’явилася інформація, що на ймовірному місці зникнення 16-річної дівчини знайшли розірваний ланцюжок з іконою Святого Миколая, «які носять учасники АТО», чий він – поки невідомо.

Читайте також  “Я стікаю кров’ю”: 17-річну дівчину Діану Хріненко, котра зникла по дорозі зі свята, знайшли закопаною у могилі

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...