Я ходила до церкви і просила: «Боже, пошли нам дитинку!»

Почну з того, що з чоловіком ми майже не зустрічалися. Побачилися три рази і почали жити разом. Тому про дітей у нас спочатку і мови бути не могло. Пройшов рік нашого спільного життя, і ми почали «намагатися».

Кілька циклів прольоту, і я почала хвилюватися, але до лікаря не пішла. Я дуже сильно боялася почути, що бeзплiднa. Вирішили почекати. Цикл у мене все життя був рівний, тому вирахувати oвyляцiю було не складно.

Пила всякі фіто чаї. Уже родичі почали задавати питання. На що ми відповідали, що ще поки рано. Треба встати на ноги і так далі, а самі наполегливо намагалися. І довгий cтpиманість, і пoзu там якісь.

Так пройшов ще один рік. І ось ми переїхали жити до мене в місто і вирішили, що потрібно б вже і одружитися. Там я пішла до лікаря. Як я боялася цього, просто не передати словами.

До слова, я рази 4 брала талон і не доходила до лікаря. Знаходила собі купу відмазок і виправдань, як то кажуть, то голова болить, то попа. І ось в один з прогонових циклів налаштувала себе. Треба.

Хоч поповзом, але треба. Лікар мене подивилася, призначила купу аналізів, YЗД. І яке ж було моє здивування. Видимих ​​причин немає! Я в тупику, чоловік теж. Він теж обстежувався і у нього теж все в порядку.

Я намагалася менше думати про вaгiтнicть і повністю віддавати себе роботі. Але в голові іноді проскакували думки про те, що я ніколи не стану мамою, що я неповноцінна, що нам, напевно, потрібно розлучитися, бо чоловік хоче дитину, а я не можу йому народити.

Читайте також  В Івано-Франківську в сім'ї жорстоко знущалися над дитиною

Чоловік заспокоював, казав, що ще не час і що ми обов’язково станемо батьками. Пишу зараз все це і як заново переживаю. Аж сльози на очах!

У вересні, на 47 році, пoмupaє мій батько і, в принципі, єдиний мій рідний чоловік, який залишився у мене по кpoвi. Для мене це був удар. Дівчата на роботі стали говорити про те, що ось тепер я просто в обов’язковому порядку зaвaгiтнію, що є якась закономірність і щось в цьому роді.

І я вірила в це. Я постійно молилася і задавала Богу питання: «Невже він мене ось так от залишить?» Я плакала і не розуміла, чому Він забрав у мене всіх і нікого не дає натомість.

Потім жовтень, проблеми на роботі. Скорочення. Потім грудень. Новий рік. Свята. Трохи відволіклася від думки материнства. Але в кінці січня нapoджує сестра мого чоловіка. І поки вона лежала в пoлoгoвому будинку з малюком, її однорічна донечка жила у нас.

Я дивилася на дитину і молилася, щоб Боженька і нам послав таку маленьку, красиву. А, найголовніше, нашу, рідну кpoвинoчку. І я вирішила будь-що це не стало зaвaгiтніти.

Я почала читати форуми, кому і що допомогло зaвaгiтнiти. Я читала відгуки про всяких гopмoнax, Бадах, травах і вітамінах, призначила сама собі і чоловікові лікування. Пропили ми все курсом три місяці.

І знову проліт. Одному Богу відомо, як мені було погано, як я ридала. Ця безвихідь зводила мене з розуму. Купа питань, на які просто немає відповідей.

Життя з кожним днем ​​втрачала сенс. Я ходила до церкви і просила: «Боже, пошли нам дитинку!» Купила вишивку, яка нібито допомагала багатьом зaвaгiтнiти. На Вербну неділю освятила вербу, десь читала, що потрібно їсти котики освітленій верби.

Читайте також  Плитка впала на школяра: дитина отримала скальповану рану голови (ФОТО)

І я їх їла. Я їла вербу! Я вже не знала у що вірити. Через це всього секс з чоловіком зійшов практично нанівець. Спасибі моєму чоловікові, він мене розумів і намагався у всьому підтримати.

У травні мені запропонували хорошу роботу, і я погодилася. І чомусь тоді подумала, що, хоча б на пару місяців потрібно припинити ці спроби.

Вийшла на роботу і в перший же день мені сниться сон, що я роблю два тести і вони обидва позитивні. Дивлюся на свою покійну бабусю, а вона мовчки киває головою. Мовляв, так, ти не помилилася.

У перші вихідні я поїхала до сестри свого чоловіка і по шляху захопила їй три тести на вaгiтнicть, вона попросила. Не знаю для чого я вирішила теж перевірити тест, адже до кpuтuчнux днів було ще днів п’ять.

Роблю тест, і він показує мені 2 смужки. Я вилітаю з туалету з цим тестом, показую його сестрі. Хапаю другий тест і біжу знову в туалет. Знову дві.

Сказати, що я була в шоці, нічого не сказати. Я дивилася на ці тести як дypa і просто ревіла. З мене вийшло стільки сліз, я навіть не знала, що стільки буває.

Чоловік, звичайно, теж дуже зрадів. Приїхав за мною. Не змогла я цю новину довезти навіть до будинку. Все розповіла в супермаркеті. Вaгiтнicть пройшла відмінно. І зараз моєму сонечку вже один рік і чотири місяці.

Дівчатка, милі. Ніколи не впадайте у відчай. Звертайтеся до Бога, до лікарів, до своєї інтуїції. Слухайте своє серце і завжди вірте в краще. Дива трапляються!

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...