Івано-Франківська облрада виділить кошти на об’їзний міст, щоб люди не ходили по зруйнованому повінню

3 липня, зранку зруйновано міст, який з’єднував село Довге-Калуське із селом Пійло. Відрізаним від зовнішнього світу опинилося одне з сіл.

Щоб дістатися до райцентру селяни змушені ходити пішки по кілька кілометрів. Нагадаємо міст, який з’єднує села Довге-Калуське та Пійло, зведений у 1960-х роках.

Сьогодні, 10 липня, на засіданні бюджетної комісії Івано-Франківської облради начальник Івано-Франківського відділу комплексного проектування ДП “Укрдіпродор” Микола Кузьма описав ситуацію в Калуському районі.

За його словами, на його відновлення необхідні великі кошти – близько 10 мільйонів, а тому, щоб наразі вирішити питання пропонують збудувати тимчасовий об’їзний міст. За підрахунками його орієнтовна вартість складе 650 тисяч гривень.

Як відмітив Микола Кузьма, 150 тисяч готове дати для будівництва місцеве підприємство.

Ще 500 тисяч депутати Івано-Франківської обласної ради погодились виділити з резервного фонду.

«Там просіло дві опори, зруйнувалося три прольоти. Опори пошкодженого моста можуть просісти на 10-15 сантиметрів і впадуть опалубки. Бо людям потрібно перебиратися, вони залишають машини біля мосту і ходять по тих балках. Там якраз іде течія і може великої біди наробити. Треба терміново зробити тимчасовий міст, щоб вони користувались ним. Бо зараз є небезпека повної руйнації», – пояснив ситуацію Микола Кузьма.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.