У Львові біля пам‘ятника Бандері фанатка «руского міра» бризнула перцевим балончиком в лице випускниці (Відео)

Конфлікт між пенсіонеркою та випускницею школи виник біля пам’ятника Степанові Бандері, у результаті якого літня жінка приснула з перцевого балончика в обличчя дівчині.


Інцидент стався в п’ятницю, 25 травня, пише мати однієї з однокласниць постраждалої від балончика випускниці Вікторія Бущева, пише – Вголос.

Як зазначається, випускники школи №55 відзначали свято останнього дзвоника. Після урочистостей у школі четверо дівчат пішли до пам’ятника Степанові Бандері. Де, за словами авторки допису, до однієї з випускниць підійшла пенсіонерка і приснула в обличчя з перцевого балончика.

«Дитина втратила свідомість і впала, решта дівчат не одразу зрозумили що відбулося, бо почули спочатку що ніби хтось скористався якимось аєрозолем, дезодорантом, тощо, а потім побачили як їх подруга падає, втрачає свідомість і зчинили ґвалт», – йдеться в повідомленні.

Після цього випускники та батьки затримали жінку і викликали правоохоронців, яка доставила всіх учасників конфлікту до Галицького відділу поліції.

Свої дії літня жінка, яка приїхала з окупованої території України, і при собі мала посвідчення особи члена спілки «Діти війни», пояснила тим, що випускниця нецензурно висловлювалася на її адресу.

У результаті інциденту, пенсіонерка написала заяву на дівчину за нецензурні висловлювання, а мати випускниці – на пенсіонерку за застосування перцевого балончика. У поліції ж склали три адміністративні протоколи: на пенсіонерку, випускницю та на її мати за неналежне виховання доньки.

https://www.facebook.com/100002922797206/videos/1761414003966009/

https://www.facebook.com/100002922797206/videos/1761414443965965/

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.