“Де ваша картка жебрака?” – франківці обурені поведінкою водія маршрутки

В Івано-Франківську знову відзначився водій маршрутного автобуса. Він вирішив покепкувати з пільговиків.

Про це у групі “Комуналка ІФ” повідомив мешканець міста Петро Гой.

“У пижику водій гукає на весь салон: при вході показуємо карточку жебрака! Одразу показуємо карточку жебрака! Де ваша карточка жебрака? І ніхто не заперечив, що він не жебрак”, – написав чоловік.

Також він додав, що поки він їхав, за всю дорогу, ображених не було, усі пільговики промовчали, інші теж. Номер автобуса Петро Гой не пригадав, але повідомив, що це маршрут “Каскад-АС3” або “Каскад-Драгомирчани”.

Начальник міського управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак у коментарі “Репортеру” пообіцяв вжити всіх заходів для покарання водія та перевізника – якщо факт підтвердиться.

“Ну, як взагалі уявити, що хтось може так сказати, принизивши людину до такої міри! – каже Олег Ганчак. – На жаль, усі кращі водії поїхали піднімати Польщу і Європу, а тут залишилися не завжди кращі люди… Звісно, є хороші водії, є позитивні водії, але тут навіть коментувати нема що”.

За словами Ганчака, йому потрібна більш детальна інформація: який автобус, номер, в якій годині це сталося і який день. І те, що мешканці пишуть в інших групах, він не завжи може проконтролювати, адже для вирішення проблем з транспортними перевезеннями у соцмережі Facebook є офіційна група УТіЗ.

“Просто в мене є прохання, якщо таке трапляється, людина, яка є свідком таких речей, нехай одразу звертається в управління – у 203 кабінет або 814. Будемо вживати заходів”, – говорить Олег Ганчак.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...