Просвободівська дорожня фірма за 22,5 мільйонів відремонтує багатостраждальну Вовчинецьку

B Івано-Франківську через систему Prozorro оголосили тендер на роботи з капітального ремонту вулиці Вовчинецька на ділянці від вул. Дучимінської до вул. Симиренка.

Про це йдеться на сайті Prozorro.

Роботи замовляє Управління капітального будівництва МВК. Початкова вартість складала – 24 205 000,00 UAH з ПДВ. Термін закінчення ремонту – до 30 листопада 2018 року.

У тендері взяли участь п’ять учасників – ТОВ “ПМК-113” з пропозицією 22 945 000,00 гривень, ТОВ “Шляхбуд-ІФ” – 22 900 000,00, ТОВ ПБС – 22 500 000,00 гривень, ТОВ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКАВТОДОР” – 22 499 000,00 гривень та ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТРЕЙДЗАХІДБУД” – 20 200 000,00 гривень.

Найнижчу пропозицію дало ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТРЕЙДЗАХІДБУД”, проте комітет відхилив пропозицію через невідповідність документації.

Наступним в черзі було ТОВ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКАВТОДОР”, яке хоче відремонтувати вулицю за 22 499 000,00 гривень.

Зазначимо, що довжина цієї ділянки вулиці лише – 850 метрів. Загальна площа виконання робіт – 8622 кв. м.

Першу ділянку, від вулиці Сагайдачного до вул. Дучимінської дотепер не може закінчити фірма ТОВ “Шляхбуд-ІФ”. На це їй виділили 5 594 290,80 грн.

Загалом капітальна реконструкція тут триває ще від весни 2017 року. Мешканці нарікають, транспорт курсує погано та й ходити по ямах теж не надто комфортно.

Останніми роками підприємство ТОВ “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКАВТОДОР” виконало чимало підрядів з ремонту та будівництва доріг в Івано-Франківську. Більше того, на частині із них компанії довелося усувати дефекти за власний рахунок вже після ремонту.

За даними системи YouControl, “Івано-Франківськавтодор” заснували у 2012 році Андрій Шуневич, Володимир Височанський та Ігор Возний.

Кінцевим бенефіціаром та генеральним директором ТзОВ “Івано-Франківськавтодор” є Андрій Шуневич. Фірма, що наближена до керівництва міської партії “Свобода”, вже впродовж декількох років на неконкурентних засадах поза тендером отримує підряди на ремонт доріг в Івано-Франківську від місцевої влади. Причому інструментальна перевірка експертних організацій відмічає низьку якість ремонтів доріг цією фірмою.

ТОВ “Шляхбуд-ІФ”, зареєстрований 1 вересня 2015 р. З того часу компанія виконувала роботи у Черніївській сільраді Тисменицького району та у селах Івано-Франківської міської ради – Крихівцях, Микитинцях, Вовчинцях, Хриплині, а також роботи з благоустрою території Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні. Керівником та засновником фірми є Ігор Лучко. “Шляхбуд-ІФ” постійно бере участь у тендерах на будівельні чи ремонтні роботи в обласному центрі і програє їх.

За даними ЄДРПОУ, засновником ТОВ «Будівельна компанія «Трейдзахідбуд» є житель Івано-Франківська Дем’янів Ігор Михайлович

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...