Києвом пройшли українські військові під прапором з гербом СРСР

У суботу, 21 квітня, у Києві на урочистому заході з нагоди 65-річного ювілею Київського військового інженерно-радіотехнічного училища військові йшли під українським прапором, а також під стягом із символікою СРСР.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Айдер Муждабаєв, додавши відповідне фото.

“Сьогодні. Радянський прапор на ювілеї КВІРТУ (Київське військове інженерне радіотехнічне училище). Ну що. Вітаємо”, – коротко написав журналіст.

На цей інцидент зреагував журналіст Віталій Гайдукевич. Він опублікував у мережі допис, у якому звернувся до глави Міноборони Степана Полторака та глави Генштабу ЗСУ Віктора Муженка.

“Степане Полторак, Вікторе Муженко, у Вас тут рецидив СРСРу регулярний. Насправді, це про відсутність покарання. Якби за підняття радянського авіаційного прапору у Бродах, де АА “учудила”, когось реально покарали, якби за спроби посвяткувати радянські “ювілеї” в сучасній армії комусь рубанули в’язанку доган і неповну відповідність, нинішньої фотографії не було б”, – написав Гайдукевич.

Помічник міністра оборони Вікторію Кушнір повідомляє, що Військова служба правопорядку отримала завдання з’ясувати, хто віддав наказ використати радянський прапор, і чи відповідає це фото дійсності.

 

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...