“Понабирали бидло”: Жінка-полісмен побила чоловіка, а все через…

В мережі розгорається скандал через те, що співробітниця нової патрульної поліції Запоріжжя побила чоловіка після прохання звертатися до нього на “ви”.

Про цей інцидент на своїй сторінці в Facebook повідомив блогер Олександр Волков. Щоб підтвердити свої слова, він виклав відео інциденту.

Зазначимо, за інцидентом спостерігали двоє патрульних, які ніяк не відреагували на протиправні дії своєї колеги.

“На відео можна побачити, як патрульна кричить на людину, яка сказала їй про те, що 25 років платить податки і попросила звертатися на “ви”. Варто відзначити, що згідно з чинним законодавством патрульна без будь-яких додаткових прохань повинна звертатися до громадян з повагою і на “ви”. Після цього прохання патрульна почала бити людину руками і ногами. Завдавши кілька ударів, вона розвернулася і пішла”, – написав Волков.

Він зазначив, що після застосування фізичної сили не було жодних подальших дій. На думку блогера, це говорить про те, що патрульна просто вирішила побити людину.


Як свідчать коментарі, свавілля поліцейської вкрай обурило українців.

«Понабирали бидло яке не вміє і не хоче працювати… А цю мабуть прямо з борделю забрали. От і маємо», «Бидлота», «Диявол у погонах», «Після зміни відловлюівти і пиз*ити по повній», «Манія величі, вона ж в формі. Звільнити Су*у за статтею», «Щоб-її чоловік пиз*ив від не*уй-робити», «Садити таких тварюк потрібно», «Лиш тепер почали помічати? Вони з перших днів б’ють людей. Однак, перший рік роботи нової «справжньої європейської поліції» ці всі факти укривались», – йдеться в коментарях.

Нагадаємо, співробітник української поліції знову став фігурантом скандалу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...