Світ атакує страшний вірус, але його дуже приємно лікувати

Лікарі назвали основні рекомендації

Вчені знайшли небезпечний вірус – “ауссі-грип”. Він поширився в Австралії, але становить небезпеку для усього світу.

За інформацією The Sun, вчені Університету Вілкса у Пенсільванії прийшли до висновку, що захистись від вірусу можна досить приємним способом – регулярно займатися пристрасним сексом.

Під час статевого акту зростає виробництво імуноглобуліну А. Люди, які займалися сексом зі своїм партнером один або два рази на тиждень, мали на 30% більше ніж необхідно речовини для захисту свого організму, в тому числі і від цього вірусу.

Крім того, згідно з результатами дослідження, секс допоможе знизити рівень стресу. Таким чином вам буде простіше запобігти почуття нездужання. До слова, подібні функції виконують і спортивні вправи.

Інші цікаві способи поліпшення імунної системи, пропоновані дослідниками: регулярний масаж, читання і хороший сон. Дослідники з медичного університету в Маямі заявили, що 20 хвилин масажу в тиждень може знизити на 53% рівень кортизолу – гормону стресу, який негативно впливає на імунну систему. Тим часом рівень дофаміну і серотоніну зріс би.

Вчені забили тривогу у зв’язку з новим вірусом грипу Aussie flu або H3N2. Він поширився в Австралії. Дослідники відзначили, що наслідки від нього – одні з найважчих за останнє десятиліття в країні. Деякі фахівці б’ють на сполох, побоюючись, що він пошириться і на інші країни. Особливу небезпеку він представляє для літніх, немовлят, астматиків і людям, що страждають захворюваннями серця.

Дивіться: вся правда про “ауссі-грип”

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.