День зимового сонцестояння – особливий час: головні правила та заборони цього дня для залучення добробуту

Ще в давні часи день зимового сонцестояння вважався однією з головних подій. У сучасному світі астрологи навчилися визначати не тільки точну дату, але і час переходу з одного сонячного року в інший.

У 2017 році день зимового сонцестояння випадає на 21 грудня. Це найкоротший день і найдовша ніч. По-іншому сонцестояння називають закінченням сонячного року. На Русі його святкували, як будь-яку іншу значущу подію. З цим днем було пов’язано багато традицій і звичаїв. Люди розпалювали багаття, колядували і обов’язково веселилися. Вважалося, що від дня зимового сонцестояння залежить, яким буде наступний рік.

День зимового сонцестояння в грудні 2017 року

З давніх часів люди надають особливого значення дню зимового сонцестояння. У різних культурах подібна подія пояснювали по-різному. Деякі вважали, що в цей день відбувається відродження і початок нового життя, тому багато відзначали його як справжнє свято і влаштовували гучні веселощі.

У сучасному світі ця подія значима для астрології й астрономії. У цей день Сонце займає найнижчу точку відносно Землі. З цієї причини 21 грудня денний час буде мінімальним. Астрологи стверджують, що сонцестояння відбувається не цілий день, як прийнято вважати, а в певний час. У 2017 році цей момент настане о 16:28 за Гринвічем.

З точки зору астрології, в цьому році зимове сонцестояння випадає на сприятливий день. Місяць буде знаходитися в сузір’ї Водолія, а цей Знак завжди готовий до нових починань і прагне до змін. Тому націльтеся на реалізацію своїх планів і сміливо дійте. Постарайтеся забути про минуле і дивіться в майбутнє. Якщо сонцестояння – дійсно момент відродження, то у вас є можливість почати життя з чистого аркуша.

Читайте також  Вікові кризи в житті дитини: як розпізнати та чим зарадити?

Традиції зимового сонцестояння

Звичайно, в 21 столітті цей день ніхто не відзначає, але в давнину йому надавали важливого значення. Його відзначали в багатьох культурах і, найголовніше, дотримувалися традицій. Не виключено, що і сучасна людина зможе серед них знайти щось корисне для себе.

В день зимового сонцестояння будинок прикрашали ялинковими гілками. Живі дерева покращують енергетику будинку. У центрі житла обов’язково мали бути апельсин. Таким чином люди відзначали народження Сонця і початок нового сонячного року.

Було прийнято розпалювати багаття і проводити з їх допомогою ритуали. Завдяки цій традиції люди намагалися прискорити народження Сонця і спочатку підтримати його сили.

Слов’яни в цей день святкували Коляду. Вони вважали, що з цього моменту настає Новий рік, тому відзначали його як грандіозну подію.

На Русі в день зимового сонцестояння було прийнято дарувати подарунки. У народі існувало повір’я, що жадібні люди, які нікого не ощасливили на Новий рік, в майбутньому будуть жити в темряві.

Що потрібно робити в день зимового сонцестояння

Незважаючи на те, що день сонцестояння не рахується святом, його можна провести з користю. Початок нового сонячного року – прекрасний час для проведення нових практик, які допоможуть вам змінити життя на краще.

Медитації. Щоб почати життя заново, необхідно позбутися від непотрібного душевного вантажу, і допоможуть вам в цьому медитації. У процесі занурення в думках уявіть все, що б ви хотіли отримати в майбутньому. Якщо ви зможете послати в космос сильний енергетичний імпульс, то будьте впевнені – ваше бажання незабаром здійсниться.

Загадуйте бажання. Незважаючи на те, що традиційно ми відзначаємо Новий рік в ніч з 31 грудня на 1 січня, на початку нового сонячного року ви також можете загадати бажання. Бажано робити це саме в момент сонцестояння (о 16:28 за Гринвічем), і тоді ваша мрія обов’язково здійсниться.

Читайте також  Похвалився дідовою рушницею:12-річний хлопчик випадково застрелив друга

Прибирання будинку. Перед Новим роком просто необхідно навести порядок в своїх оселях, і ви можете зайнятися цим в день зимового сонцестояння. Позбавтеся від старих речей і звільніть простір від всього непотрібного, щоб вам нічого не нагадувало про поганому.

Позбавтеся від негативних думок і спогадів. Щоб почати життя з чистого аркуша, необхідно відпустити минуле. Вранці 21 грудня візьміть аркуш паперу і опишіть на ньому все погані моменти, які залишили слід на вашій пам’яті. Потім потрібно вийти на вулицю і спалити листок з неприємними спогадами. Старе Сонце забере з собою весь негатив, а з новим у ваше життя прийдуть тільки позитивні думки і емоції.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.