Гучна заява Адамовича: «Мерінов захотів переламати через коліно депутатів облради»

Сьогодні, 15 грудня, відбувається пленарне засідання чергової 17 сесії Івано-Франківської міської ради. Депутат обласної ради Сергій Адамович зачитав запит щодо поведінки депутата міської ради Віталія Мерінова на минулій сесії облради. Також він звернув увагу на поведінку деяких франківських активістів.

«Хтось як Хімік і Шашлик вилізли як чортики з табакерки, бо їх стали забувати, діти і спортсмени були введені в оману, Назар Павлів імовірно має особисту образу на Карабіна і Гончарука (так і пробував би дебоширити в їх кабінетах), а Мерінов як і його старший товариш Шевченко напевне живе за принципами – заради власної популярності будь-які методи можливі», – сказав Сергій Адамович.

Депутат нагадав, що у Франківську є законна та цивілізована практика боротьби із забудовами. Як приклад, він навів будівництво біля озера. Натомість Мерінов взявся робити це силовим способом.

«Журналісти підтвердять, що на всі скандальні сесії, куди приходять люди, депутати завжди приймають рішення на користь людей», – акцентував Адамович.

Натомість Мерінов захотів переламати через коліно депутатів облради, вважає Адамович. І додає, якщо на це піти, то завтра по 20 людей буде приїжджати з Білоберізки, Рогатина та Рожнятова, і теж намагатимуться переламати через коліно депутатів.

Так, Адамович вніс три пропозиції. Перша – провести навчання для депутатів, які не знають як себе поводити. Друга – дати оцінку депутату Мерінову. І третя – щоб Мерінов прозвітував, як голова тимчасової комісії щодо забудови озера.

У відповідь Віталій Мерінов відповів, що  комісія напрацювала пропозиції щодо забудови озера, далі – робота міської ради.

Також запит Адамовича захотів прокоментувати депутат міськради Андріан Волгін. Він нагадав, що земельні ділянки під забудову роздавали саме свободівці. А Адамович є одним із них…

Читайте також  "Шахтар" розбиває "Шальке" і виходить до 1/8 фіналу Ліги Європи

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...