Українка розповіла, як заробляти 1000 грн на день

За день можна заробляти 1000 грн. Про це виданню Gazeta.ua розповіла українка Наталія Коломієць, яка місяць тому переїхала до польського Кракова. Там вона фасує новорічні подарунки.

“Плюси цієї роботи в тому, що працювати можна понаднормово по 12-14 годин на день. Потрібно фасувати цукерки у кульки. На кожній прописані кількість штук та назва. Оплата погодинна по 12 злотих на годину. Але якщо працюєш офіційно, то роботодавець не дає згоди працювати понад 220 годин на місяць. Українки відпрацьовують по 300 годин на місяць. А це тисяча гривень на день”, – розповідає Наталія.

Раз на день працівникам дають обід. Чай та кава безкоштовні протягом дня. Відлучатись можна не більше, ніж на 15 хв. Робота стояча.

“Роботодавець оплачує гуртожиток біля роботи. Нас живе четверо жінок у кімнаті. Є кухня та гарячий душ. Скуповуємось у найдешевшому супермаркеті. За день кожна витрачає не більше 100 гривень. То ж чистий заробіток – від 900 гривень на день. Така робота починається з 10 листопада і триває до 18 грудня. Потім сезонні роботи припиняються, але заробляти можна до Нового року. Наприклад нам вже дали ресторан, де потрібно буде працювати на Різдво. Там ліпитимуть вареники та робитимуть булочки. У святкові дні поляки дуже щедрі, тому за годину роботи даватимуть 105 гривень”, – каже Наталія.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...