Сходила на побачення. Регочемо тепер усім офісом

Автор: блогер Марсело Морен, опубліковано у блоги “Обозреватель”. Коли в кімнату входить жінка з великими гpyдьми, то серед присутніх чоловіків різко зростає кількість мільйонерів, розвідників і неодружених. Причому, чим молодша жінка, тим нахабніша стає брехня, і доходить іноді до особистого знайомства з друзями і родичами президента.

Дами, звичайно, про таку особливість чоловіків знають, крім учениць початкової школи. Саме цим, частково, і пояснюється потяг чоловіків до малоліток – тільки вони і клюють на “байки розвідника”. Але щоб уникнути незручності всі роблять вигляд, що вірять.

Так і живемо – ці розпушують хвіст в надії “навішати локшини”, а дама метикує, чи потрібен він їй. Якщо сам по собі нічого, то може і добре, що бреше. Значить, зацікавлений. Але бувають вже зовсім комічні випадки.

У знайомої завівся “італієць”. Ну, дуже перспективний чоловік з закордонними відрядженнями. Зустрічався з нею за графіком 2 через 2, решту часу пропадав на завданні, займався бізнесом, спілкувався з друзями президента, все за схемою. Це не дивлячись на юний вік – двадцять з хвостиком.

Особливої щедрості не проявляв, але оплачував хату по годинах і захоплював з собою вінішко. Втім, і це добре – подумала знайома. І продовжувала каламутити з “перспективним італійцем”, якого любила в основному не за “перспективи”. Тим більше, що сама вона жінка не бідна, на хліб з маслом їй ніколи не бракувало.

І ось одного разу шурує ця дама в свій фітнес-клуб. І застигає в німому подиві.

Її залицяльник, в робочій формі, пре мішок з цементом з машини в підвал клубу, де ремонт. Але її поки, слава богу, не помітив.

Читайте також  Чи винні заробітчанки, що закохуються за кордоном

Вона швиденько за кутом сховалася, і в цей день тренування пропустила, дрібними кроками задріботіла додому.

– Ну, ще, каже, побачить мене, зрозуміє, що я все знаю, почне комплексувати, не приїде більше. Чорт з ним, італієць так італієць.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.