“Бий, бл*!” В Мережі з’явилося відео, як Хацкевич нагримав на Гармаша

Тренер киян насварив футболіста за втрачений шанс.

У матчі першого туру групового раунду Ліги Європи керманич киян Олександр Хацкевич насварив Дениса Гармаша після втраченого гольового моменту.

Епізод трапився на 19-й хвилині, коли Денис увірвався в штрафну і перед ним був лише один голкіпер “Скендербеу”. Але замість очікуваного удару по воротах, Гармаш вирішив віддати передачу.

Хацкевич, реагуючи на цей момент, слів не підбирав: “Так бий, б*! Й** твою мати, 3 метри до воріт!”

Зазначимо, що одразу ж після перерви тренер киян замінив Гармаша на Жуніора Мораєса.

Нагадаємо, що вчора, 14 вересня, київське “Динамо” у першому турі групового раунду Ліги Європи здолало албанський “Скендербеу”. У першому таймі киянам не вдалося забити жодного м’яча і вони поступалися 0:1, однак у другій частині зустрічі команда Хацкевича виправилася і переграла суперника з фінальним рахунком 3:1.